WhatsApp Plus Özellikleri Neler? İşte Merak Edilen Tüm Ayrıntılar

WhatsApp plus özellikleri

WhatsApp plus özellikleri kullanıcılara birçok farklı konuda destek sunabiliyor. Ayrıca dikkat edilmesi gereken bazı güvenlik ayrıntılarını unutmamanız şart.

Bu aralar ismini sıklıkla duyduğumuz WhatsApp plus iyice popüler olmaya başladı. Standart WhatsApp birçok skandal ile anılıyor ve güvenilir olmadığı ifade ediliyor. Dünyanın en popüler mesajlaşma uygulamaları içerisinde yer alan WhatsApp kullanıcı deneyimini ileri taşımak istiyor. Fakat bunu daha çok kendi platformu ile yapmaya gayret gösteriyor.

WhatsApp plus ile ilgili öncelikle standart WhatsApp ile resmi bağlantısı olmadığını belirtelim. Yani bu uygulamayı kullanmanız halinde resmi koruma altında olmayacaksınız. Resmi uygulama olmadığı için pek güvenilir bulunmayabilir. Standart WhatsApp ile ilgili çok fazla tartışma var. Fakat plus versiyonu güvenlik açısından daha fazla tartışma yaratıyor.

WhatsApp plus özellikleri

Bu uygulama ile ilgili öncelikle özelleştirilebilir 4 bin civarında tema olduğunu belirtelim. Ayrıca özelleştirilebilir arayüz ve farklı yazı tipleri gibi birçok seçenek sunuluyor. Bu seçenekler ile birlikte WhatsApp plus çok daha keyifli bir kullanım sağlıyor. Ayrıca çevrimiçi bildirimleri gizleme ve mavi tiki saklama gibi özelliklere sahip.

 WhatsApp plus özellikleri

İsteyenler sohbet sabitleme, eski mesajları tamamen silme, uygulamaya özel internet kapatma ve uygulamayı parmak izi ile kilitleme gibi birçok özelliği kullanabilir. Bu konuda WhatsApp plus herhangi bir kısıtlama getirmiyor. Resmi uygulama ile neredeyse tüm özelliklerinin aynı olması büyük bir avantaj sağlıyor.

WhatsApp plus güvenliği endişe verici

Facebook ile ilgili en çok tartışılan konulardan birisi de güvenilirlik ile ilgili. Bize ait verilerin platform içerisinde saklı tutulduğu ifade ediliyor. Bu durum birçok kişinin adeta kıyametleri koparmasına neden oldu. Hatta bir ara milyonlarca insan WhatsApp platformundan Telegram uygulamasına geçti.

WhatsApp plus ise herhangi bir güvenlik önlemi sağlamıyor. Ayrıca uygulamayı mağazadan değil de APK olarak indirmeniz gerekiyor. Bilgileriniz hackerların eline geçme ihtimaline sahip. Peki sizin tercihiniz hangisinden yana?

İlgili Haberler:

>> Meta Instagram ve WhatsApp Platformlarını Kaybedebilir: Şirket Mahkemelik Oldu

>> Snapchat Kullanıcıları Sevindiren WhatsApp Özelliği İle Karşımıza Çıkacak: İşte Detaylar!