SAND ve MANA Fiyat Analizi: Yükseliş Gelecek Mi

Metaverse kripto paralar

SAND ve MANA fiyat hareketlerine baktığımızda kararsız davrandığını görüyoruz. Bu kararsızlık tüm borsa kripto paralarını kapsıyor. Hadi gelin merak edilen bütün ayrıntılara birlikte göz atalım.

Kripto para birimleri her geçen yıl daha fazla artış gösteriyor. Mesela 2020 ile kıyaslandığında 2021 yılında birçok dijital varlık yüzde 500 civarında artış gösterdi. Hatta bazıları 10 bin kat atmayı bile başardı. Fakat dönemlik analiz yaparken böylesine hızlı yükselişler görmek ne yazık ki pek mümkün olmuyor.

Kripto para birimleri içerisinde bazıları dönemlik bile olsa iyi yükselişler yakalayabiliyor. SAND bunlardan bir tanesi. Özellikle Metaverse ekosisteminde yer alması onu ön plana çıkarıyor. Fakat Bitcoin henüz 50 bin dolar seviyelerine akümüle olmakta zorlandığı için SAND iyi yükselemiyor.

SAND ve MANA fiyat beklentileri

Kripto para devi olarak bilinen SAND, Bitcoin kaynaklı kayıplara paralel olarak hızlı bir düşüş trendine girdi. En son 8,4 dolar düzeyine çıkmasına rağmen bir türlü o eski seviyesine gelemedi. Sürekli olarak gerileyen bu kripto para birimi yatırımcısını üzmeye devam ediyor. Ancak 6,6 dolar düzeyinde sabit kalması yeni rekorların habercisi olabilir.

SAND ve MANA fiyat

MANA fiyat analizine baktığımızda 2,9 dolar dip seviyesinde iyi tutunduğunu görüyoruz. Bu seviyenin altına inmemiş olması onu ön plana çıkarıyor. 2021 yılında çok yüksek bir fiyat performansı sergileyen bu kripto para devi yeni ATH denemesi yapabilir. Son olarak 5,9 dolar düzeyi rekor olarak kaldı. Bunu geçme ihtimali var.

Metaverse projeler rağbet görüyor

Dünyanın en büyük kripto para yatırımcıları şimdilik Metaverse alanına yoğunlaşıyor gibi görünüyor. Bu nedenle tüm Metaverse projeleri değer görüyor. RACA ve ENJ gibi kripto para birimleri bu değerden nasibini alıyor.

Önümüzdeki aylarda Bitcoin düşmezse SAND ve MANA için yeni rekorlar konuşulabilir. Peki siz bu tür kripto para birimleri hakkında ne düşünüyorsunuz?

İlgili Haberler:

>> Kripto Para Dünyasında Haftanın En Önemli Haberleri (20 – 27 Aralık)

>> Kripto Para Platformuna Ceza Kesildi: Türkiye’de Bir İlk Yaşandı