Sevgiliniz WhatsApp’ta Kiminle Konuşuyor Öğrenmek Kolay Mıdır?

WhatsApp neredeyse hepimizin günlük olarak kullandığı ve en özel, gizli konuşmalarını gerçekleştirdiği bir uygulama. Bu kadar önemli olduğu için ilişkilerimizde önemli bir rol oynaması kaçınılmaz. WhatsApp’ta kim kiminle yazışıyor bilmek bize çok fayda sağlayabilir. Sizler için tüm WhatsApp’ta kimle konuştuğunu görme programlarını yazımızda derledik.

.

Başkasının WhatsApp ’ta Kiminle Konuştuğunu Nasıl Öğreniriz?

Eşiniz ya da sevgiliniz etrafınızda şüpheli davranmaya başlamış, bir akrabanız onun için tehlikeli olabilecek işlere bulaşmış olabilir. Bu tarz sorunların nedenini öğrenmek ve kafanızdaki ‘’WhatsApp’ta o şu an kiminle konuşuyor?’’ sorusunu cevaplamak istiyor olabilirsiniz. Merak etmeyin, başka birinin WhatsApp uygulamasına erişmenin ve onlar başkasının Messenger mesajlarını okuma programı ücretsiz kullanmanın birçok yolu vardır. Bunlardan bazıları daha güvenilir ve daha etkili. Sizler için bu yöntemlerin hepsini listeledik:

WhatsApp Web Kullanarak Mesajlara Erişme

WhatsApp Web, yalnızca internet tarayıcınızı kullanarak bilgisayarınızı ve telefonunuzu senkronize etmenizi sağlıyor. Senkronize edildikten sonra telefondaki WhatsApp mesajlarını bilgisayarınızdan görüntülemenize yarayan WhatsApp Web, WhatsApp’ta kimin kiminle konuştuğunu görmemize yarıyor. WhatsApp Web için şu adımları takip etmelisiniz:

 • Takip etmek istediğiniz telefonda WhatsApp’ı açın.
 • WhatsApp’ta önce Ayarlar, ardından WhatsApp Web sekmesine tıklayın.
 • QR kodu tarayın ve bilgisayardan mesajları görüntülemeye başlayın.

Bu oldukça kolay bir yol gibi gözükse de telefonun şifresine sahip olmanız gerektiğini ve telefon sahibinin WhatsApp Web bildirimi alabileceğini unutmayın.

Tek Kullanımlık Şifreyi Kullanma

WhatsApp’ı ilk kullanmaya başlayıp telefon numaramızı girdiğimizde WhatsApp bize tek kullanımlık şifre barındıran bir SMS gönderir. Bu şifre sayesinde o numaraya kayıtlı olan WhatsApp mesajlarını görüntülemeye dair erişimimiz olur. Eğer bu yöntemi kullanmak isterseniz:

 • Kendi telefonunuza WhatsApp indirip takip etmek istediğiniz kişinin numarasını girin.
 • Numaraya ait telefona gelen tek kullanımlık şifreyi kendi telefonunuza girin.

Google Drive Kullanarak WhatsApp ’a Erişme

WhatsApp tüm mesajları Google Drive üzerinden yedekleme imkanı sunar. Eğer erişmek istediğiniz telefonda yedekleme yapılmışsa takip etmek istediğiniz kişinin Google Drive hesabına erişmek WhatsApp’ta kiminle konuştuğunu görme şansı sağlayacaktır. Bu yöntem için karşınızdaki kişinin Google hesabının şifresine sahip olmanız gerektiğini hatırlatalım.

En İyi WhatsApp’ta Kimle Konuştuğunu Görme Programı mSpy

Çocuğunuzun güvenliği hakkında endişeleriniz mi var? Eşinizin sizi aldattığından mı şüpheleniyorsunuz? Bir arkadaşınızın sizin arkanızdan kötü planlar mı kurduğunu düşünüyorsunuz? Bu tarz durumlar için WhatsApp’ta kimle konuşuyor programı bulmak oldukça gerekli olabilir. mSpy bu durumda yardımınıza koşuyor ve büyük farklar yaratıyor.

mSpy, oldukça etkili ve güvenilir bir WhatsApp casusluk programı. Kullanması oldukça kolay olan bu programı siz de hızlıca öğrenebilirsiniz. mSpy ile hızlıca WhatsApp’ta kiminle konuşuyor öğrenmek için yapmanız gerekenler şunlar:

 • mSpy’ın size en uygun olan paketini satın alın.
 • Kurulumu nasıl gerçekleştireceğinize dair gelen e-postadan sonra yazan adımları takip edin. Kurulum sadece dakikalar alacaktır.
 • WhatsApp’ta kim kiminle yazışıyor öğrenmeye başlayın!

mSpy kurulduktan sonra sizi neredeyse sınırsız bir keşif süreci bekliyor. Neden ‘’neredeyse sınırsız’’ dediğimizi merak ediyor musunuz? Bunun nedeni, diğer uygulamaların aksine mSpy kullandığınızda yalnızca mesajları okumayla sınırla kalmamanız. WhatsApp mesajlaşmanın dışında görüntülü konuşma, sesli arama, fotoğraflar ve video gönderme gibi birçok özelliğe sahip olduğundan tüm bunları görüntülemenizi sağlayan mSpy sayesinde şunları yapabileceksiniz:

 • Tüm sesli aramaların kiminle yapıldığını, ne zaman yapıldığını, ne kadar sürdüğünü görüntüleyebileceksiniz.
 • Gönderilen ve alınan tüm mesajlara erişim sahibi olup hepsini okuyabileceksiniz.
 • Sohbette bulunan tüm fotoğrafları görüntüleyebileceksiniz.

mSpy Neden Diğer Tüm Yöntemlerden Daha İyi?

Şu ana kadar listelediğimiz yöntemlerin hepsinde en az bir dezavantaj olduğunu belirtmiştik. Ya takip etmek istediğiniz telefonun şifresine ihtiyacınız var, ya kişinin e-posta hesabının şifresine sahip olmalısınız, ya da karşınızdaki kişinin telefonuna sürekli erişiminiz olmalı. Bunların hepsi halletmesi zor olan şeyler ve mSpy sizden böyle bir şey beklemiyor. Peki neden mSpy en iyi WhatsApp’ta kimle konuştuğunu görme programı olarak nitelendiriliyor?

 • mSpy’ın kurulumu çok kolay ve çok hızlı. Üstelik bir sorun olduğunda müşteri hizmetlerinden 7/24 yardım alabilirsiniz.
 • Uzaktan kontrol edilebilmesi mSpy’ın en iyi özelliklerinden bir tanesi.
 • Fiyatı bazı programlar gibi pahalı değil. Çok fazla özellik barındıran paketlerini uygun fiyatlara müşterilerine sunuyorlar.
 • Her 5 dakikada bir kontrol paneli yenilendiğinden hiçbir mesajı takip etmekten geri kalmıyorsunuz.

Sonuç Olarak

Bir kişinin WhatsApp mesajlarını takip etmek için birçok neden olabilir ve bunu başarabilmek için en iyi yöntemi seçmek oldukça önemli. En iyi mesaj takip program mSpy tüm bunların önüne geçmeyi başarıyor ve kullanıcılarına mükemmel bir hizmet sunuyor. Sadece mesaj değil, WhatsApp’taki her şeyi takip edebileceğiniz WhatsApp’ta kimle konuştuğunu görme programı mSpy ile tüm şüphelerinizi yok edebilirsiniz.Başkasının WhatsApp ’ında Kim Kiminle Yazışıyor Nasıl Öğrenilir?

İlgili Haberler

>> WhatsApp silinen mesajlar nasıl geri getirilir: iOS ve Android güncel yöntem

. . . . .