Siyahi Bond İzlemek İster Misiniz? Sarışın Bond’a Veda

Daniel Craig’in James Bond serisine veda etmesinin ardından, şimdilerde yeni Bond’un kim olacağı konuşuluyor. Tabii siyahi Bond ihtimali de yine gündeme gelmiş durumda. Akıllardaki ilk isim ise, daha önce de gündeme gelen Idris Elba. Peki gerçekten de yeni Bond olabilir mi?

Idris Elba, başarılı bir aktör ve son yıllarda “Yeni Bond siyahi olabilir ve bu rol için Idris Elba seçilebilir” söylentileri vardı. Son dönemde, Daniel Craig’in No Time to Die ile seriye veda etmesinin ardından söylenti ateşi yeniden yanmaya başladı.

NYPost’ta yer alan bilgilere göre ünlü aktör, yakın zamanda James Bond yapımcılarıyla bir araya gelmiş ve sohbet etmiş. Tabii ki sohbet konuları arasında, sıradaki James Bond filmi de varmış. Yine de yapımcılar, henüz bu konuda bir tercihlerinin olmadığını en baştan belirtiyor.

Kısaca açıklamada bulunan yapımcı Barbara Broccoli, Idris Elba hakkında şunları söyledi:

“Idris’i tanıyoruz. Onunla arkadaşım ve o harika bir aktör.” Evet, kısaca böyle. Tabii ki yapımcılar, yeni Bond için görüşmelerin parçalarından birinin Elba olduğunu da saklamıyor.
Elba, gerçekten de sıradaki Bond olabilir. Bundaki en büyük ihtimal, aktörün siyahi olması değil, İngiliz olması. Neden derseniz…

Yapımcı Barbara Broccoli, 007 serisiyle ilgili yakın zamanda The Hollywood Reporter’a bir röportaj vermiş ve düşüncelerini paylaşmıştı. Hatırlatmak için kısaca özetlememiz gerekirse…

Ona göre sıradaki Bond, kadın olmayacak. Biliyorsunuz, “Kadın Bond da olmalı” düşüncesine sahip hayranlar var. Yapımcılar ise, bunu makul bulmuyor. Yapımcılar, yeni Bond’un siyah ya da beyaz olabileceğini, ama kesinlikle “İngiliz” olması gerektiğini ifade etmişti.

Siyahi Bond İzlemek İster Misiniz? Sarışın Bond'a Veda

Daniel Craig, No Time to Die ile Bond karakterine veda etti

Daniel Craig, James Bond serisinin en başarılı aktörlerinden bir tanesi oldu. Hatta mâli başarı olarak bakıldığında, belki de en başarılısı.

Ünlü aktör, Bond serisine 2006’da gösterime giren Casino Royale ile dahil olmuştu. Pek çok hayran ilk başta “Sarışın ve mavi gözlü Bond mu olur?” düşüncesindeydi, ama çoğunun düşüncesi kısa sürede değişti. Film, dünya çapında 600 milyon doların üzerinde gişe hasılatı elde edince devam filmleri de arka arkaya geldi. Öyle ki Craig’ten “Artık Bond filmlerinde oynamak istemiyorum” açıklamaları geldi.

Aktör, yakın zamanda gösterime giren No Time to Die ile seriye veda etti.

İlgili Haberler:

>> iPhone SE 2022, Yanında Başka Bombalarla Tanıtılabilir!