Soundcore Liberty 3 Pro: Yüksek Kalite Ses Sunan Kablosuz Kulaklık İsteyenler İçin

Anker, yeni nesil gerçek kablosuz kulaklık modeli Soundcore Liberty 3 Pro ‘yu resmen tanıttı. Şık ve güçlü hissettiren tasarımıyla ön plana çıkan bu kulak içi kulaklık, aktif gürültü engelleme ve kişiye göre özel ses profili oluşturmak gibi pek çok önemli özelliği de bünyesinde barındırıyor.

Önceki jenerasyona kıyasla bu model, pek çok konuda geliştirmeler barındırıyor. Örneğin ürün, ANC yani aktif gürültü engelleme teknolojisine sahip. Altılı mikrofon sistemi ve HearID özelliği sayesinde kulaktaki basınç anlaşılabiliyor ve ortamdaki gürültünün en minimize hâle getirilmesi sağlanarak berrak işitsel detayların sunulması hedefleniyor. Yani kişiye göre özelleştirilmiş ses ve gürültü profillerinden söz edebiliriz.

Soundcore Liberty 3 Pro, üç farklı renk seçeneğiyle geliyor: Dusk Purple (Mor), Fog Gray (Gri) ve Frost White (Beyaz).

Ürün, üç farklı şeffaflık moduna sahip. Bunları başlangıç, orta ve en yüksek seviye olarak özetleyebiliriz. Eğer kulaklığı deneyimlerken dışarıda olup bitenleri de takip etmek istiyorsanız, şeffaflık modlarını kullanabileceksiniz. Kulaklık, telefon görüşmeleri esnasında yapay zekâlı iyileştirme desteği de sunuyor.

Peki yüksek çözünürlüklü ses imkânı var mı derseniz, evet var. Ürün, LDAC kodeği ve Hi-Res Audio Wireless sertifikasına sahip. Ayrıca Astria Coaxial Acoustic Architecture (ACAA) teknolojinin geliştirilmiş 2.0 sürümü sayesinde derin bass’lar, temiz tizler ve vokaller elde edilebiliyor.

Soundcore Liberty 3 Pro: Yüksek Kalite Ses Sunan Kablosuz Kulaklık İsteyenler İçin

IPX4 sayesinde sıvı sıçraması ve hafif yağmur gibi detaylara karşı dayanıklı olan ürün, tek şarj ile toplamda 32 saate kadar deneyim sunabiliyor. Tabii bu, kulaklıklar ve taşıma kutusunun toplamıyla elde ediliyor. Yalnızca kulaklıklar ise, tek şarj ile 8 saate kadar kullanım imkânı sunabiliyor.

USB Type-C kablo ile şarj olabilen cihaz, yalnızca 15 dakikalık şarj sonucunda 3 saat civarı kullanımın önünü açıyor.

Tabii ki Soundcore uygulaması aracılığıyla Soundcore Liberty 3 Pro ‘yu daha iyi kullanabilmek mümkün. Uygulama, size çeşitli düzenleme ve ekolayzır ayarları sunuyor. Hatta aktif 3D surround modu da var.

Hear ID’den de biraz daha bahsetmek gerekirse, bildiğiniz gibi herkes aynı düzeyde duyamayabilir, farklılıklar çok normaldir. Hear ID teknolojisi ise, sistemi sizin en iyi duyabileceğiniz şekilde ayarlıyor ve bu sayede en iyi deneyimi elde edebiliyorsunuz, daha doğrusu elde edebileceksiniz.

Ve son olarak gelelim fiyat kısmına. Soundcore Liberty 3 Pro, Amazon Amerika üzerinde 150 dolar fiyat etiketiyle satılıyor. Almanya fiyatı 140 euro, Birleşik Krallık fiyatı ise, 120 sterlin.

> Elon Musk Duyurdu: Tesla Taşınıyor! Ayrıca Starlink İçin De Yeni Duyuru Var!