Epic Games Bedava Oyun Dağıtıyor: İşte Haftanın Ücretsiz Oyunu

100 TL'lik oyun bedava

Dünyanın en büyük oyun şirketleri içerisinde yer alan Epic Games bedava oyun dağıtıyor. Şirket bu hafta birçok kişinin beğeneceği bir oyunu ücretsiz hale getirdi. İşte konuyla alakalı merak edilen bütün detaylar.

Oyun şirketleri devasa bir rekabet olduğunun farkında. Bu nedenle farklı yöntemler kullanarak kullanıcıları kendi platformunda tutmaya çalışıyorlar. Bunlar arasında en başarılı olanı Epic Games diyebiliriz. 2021 yılının başına kadar devam edeceği söylenen bedava oyun dağıtma sistemi uzadıkça uzadı.

Oyun devi ücretsiz bazı oyunlar dağıtmaya devam ediyor. Bu haftaki bedava oyun ise PC Building Simulator oldu. Özellikle bilgisayar parçaları toplayıp birleştirmeyi sevenler için son derece eğlenceli bir oyun olduğunu söyleyebiliriz. Oyunun türü simülasyon olarak geçiyor. Oyunun boyutu ise 30 GB.

Epic Games bedava oyun: PC Building Simulator

Bu oyun normal şartlarda 32 TL fiyata sahip. Ancak Epic Games bunu ücretsiz hale getirdi. 7 Ekim 2020 tarihinden itibaren ücretsiz olmaya başlayan bu oyun 1 hafta boyunca bedava alınabilecek. Böylece içindeki bilgisayar toplama aşkını dindirmek isteyenler oyunu indirebilecek.

PC Building Simulator oyun için bazı sistem gereksinimleri şart. Ancak endişelenmenize gerek yok. Düşük sistemler bile bu oyunu kaldırabiliyor.

  • Depolama alanı olarak 30 GB
  • Intel Core i5-2500K işlemci
  • Windows 7 veya üstü işletim sistemi
  • GeForce GTX 660 (2048 MB) ekran kartı

Tüm bu sistem özellikleri oyunu oynamanız için yeterli

PC Building Simulator nasıl indirilir

PC Building Simulator oyununu indirmek istiyorsanız yapmanız gerekenler oldukça basit. Öncelikle Epic Games hesabınıza giriş yapmanız gerekiyor. Hemen ardından oyunun sayfasına giderek yükle tuşuna basın. Buradan sipariş ver kısmına tıklamanız gerekiyor. Böylece oyunlar kütüphanenize eklenecek.

14 Ekim 2021 tarihine kadar bu kampanyanın geçerli olduğunu unutmayın. Daha sonradan oyun indirmek isterseniz ücretli hale gelecektir. Peki siz Epic Games tarafından bedava dağıtılan bu oyun hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorumlar bölümünden konu ile ilgili fikirlerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz.

İlgili Haberler:

>> En Fazla Kazandıran Kripto Paralar Bakın Hangileri Oldu (27 Eylül – 4 Ekim)

>> Kripto Para Açıklamaları Herkesi Rahatlattı: ABD Merkez Bankası Kesin Konuştu