Yeni Steam Oyunu Ücretsiz Oldu Nasıl Bedava İndirilir

Yeni Steam Oyunu Ücretsiz Oldu Nasıl Bedava İndirilir

yeni steam oyunu ücretsiz
Google News Abone Ol

Yorumculardan tam not alan yeni steam oyunu ücretsiz bir şekilde dağıtılıyor. Hadi gelin konuyla alakalı detaylara birlikte göz atalım.

Oyun dünyası son zamanların en iyi dönemlerinden bir tanesini yaşıyor. İnsanların pandemi ile birlikte iyice eve kapandığı şu zamanlarda, bol bol oyun oynanabiliyor. Fakat durum hiç de bu kadar kolay değil. Oyun fiyatları, dövizin de etkisiyle ciddi miktarlara ulaştı.

Epic Games başta olmak üzere neredeyse bütün online oyun platformları ücretsiz oyunlar dağıtıyor. Bu oyunlar içerisinde, bazen “GTA” gibileri de ücretsiz satılabiliyor. Steam tarafından yapılan bir açıklamaya göre, yeni bir oyun daha ücretsiz hale getirildi.

Yeni steam oyunu ücretsiz Kingdom: Classic nasıl bedava indirilir

Türkiye’den ve yurtdışından birçok kişi, Kingdom: Classic oyunu ile ilgili hep olumlu yorumlar yaptı. Elbette olumsuz yorumlar da vardı ancak sayısı pek fazla değil. Bu oyunun en büyük olumsuz tarafı, 2 boyutlu olarak oynanabilmesi.

yeni steam oyunu ücretsiz

Günümüzde VR teknolojileri ile birlikte, oyunlarda çok boyutlu sistemler geliştirildi. Bu sayede hem oyundan alınan zevk arttı hem de daha fazla kişi buralara yöneldi. Bu oyun 2 boyutlu olmasına rağmen iyi bir talep topladı. Yeni steam oyunu, ücretsiz bir şekilde dağıtılarak oyuncuların beğenisine sunuldu. Kullanıcı sayısını artırmanın en önemli yollarından bir tanesi olduğu söylenebilir.

Bu oyun 2 boyutlu olmasına rağmen müzikleri son derece dikkat çekici. Oyunlarla müziğin tam bir bütün olması gerektiği bu oyunda kendini gösteriyor. Ayrıca yeni steam oyunu ücretsiz Kingdom: Classic için çok yüksek donanımlar almanıza gerek yok. 4 GB kapasiteli RAM ve 1 GB boş alan, sizlere birçok konuda rahat hareket etme olanağı kurar.

Bu oyun belki de kısa bir süre içerisinde Among us gibi patlama yaşayabilir. Kimi zaman hiç beklenmeyen oyunlar fazlaca indirilebiliyor ve ciddi popülerlik kazanabiliyor. Bu oyun normal şartlarda 10 TL ve Steam üzerinden ücretsiz indirilebilir. Oyunu indirip oynadıktan sonra, fikirlerinizi yorumlar bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz.

İlgili Haberler:

>> Sony PlayStation 5 Türkiye Fiyatı Açıklandı: Kalpten Gitmeye Hazır Olun!

>> Epic Games Ücretsiz Oyun Dağıtmaya Devam Ediyor: 2 Yeni Oyun Var!


CEVAP VER