Teknoloji Şirketlerinin Bursa Çıkarması

Teknoloji Şirketlerinin Bursa Çıkarması

Google News Abone Ol

TP-LINK, Kaspersky Lab, WD ve Tunçmatik şirketlerinin işbirliği ile “Anadolu Teknoloji Günleri” etkinliğinin Bursa ayağı 28 Mayıs’ta yapıldı. Bursa Hilton Otel’deki toplantıya bölgedeki teknoloji bayileri katıldı.

Bilgisayar sektörünün önde gelen firmalarının başlattığı “Anadolu Teknoloji Günleri” etkinliği, 28 Mayıs 2014 tarihinde Bursa toplantısı ile devam etti. TP-LINK, Karspersky Lab, Western Digital ve Tunçmatik şirketlerinin işbirliği ile düzenlenen ve bölgedeki Bilgi Teknolojileri (BT) bayilerinin katıldığı toplantıda şirketler çözümlerini tanıttı. Bursa Hilton Otel’de yapılan toplantıya 130’ un üzerinde iş ortağı katıldı.

Ali Dinçer y1

TP-LINK Ülke Müdür Yardımcısı Ali Dinçer, Anadolu Teknoloji Günleri etkinliğinin dördüncüsü Bursa’da gerçekleştirdiklerini belirterek, bayilerle kendi bölgelerinde bir araya gelmekten hoşnut olduklarını ve farklı illerde bu etkinlikleri devam ettireceklerini söyledi. Anadolu Teknoloji Günleri etkinliğinin hem katılımcılar hem de düzenleyiciler açısından çok verimli geçtiğini ifade eden Dinçer, “Katılımcı bayiler, BT projeleri için gerekli konularda ilk ağızdan ve tek bir etkinlikle bilgi sahibi olabiliyor. Aynı zamanda isteklerini, sorunlarını da doğrudan bizlere iletebiliyorlar. Düzenleyici firmalar olarak bizler de güçlerimizi birleştirerek daha fazla ilde, daha çok sayıda bayiye ulaşabiliyoruz” dedi.

İstanbul dışındaki illerde proje ağırlıklı çalışan, katma değerli hizmet üreten BT bayilerine, şirketlerin çözümlerini tanıtmayı ve onların beklentilerini dinlemeyi hedefleyen Anadolu Teknoloji Günleri, Bursa’dan önce İzmir, Denizli ve Ankara’da düzenlendi. TP-LINK öncülüğünde başlatılan bu etkinlik ile kurumların BT projelerinde gereken temel bazı çözümler (kablosuz ağ, depolama, güvenlik ve güç kaynağı) tanıtılıyor. Toplantılarda ürün ve çözüm tanıtımlarının yanı sıra bayilerin değerlendirmeleri ve öneri/istekleri de ele alınıyor.

Anadolu Teknoloji Günleri, önümüzdeki günlerde Adana, Gaziantep, Kayseri ve Türkiye’nin çeşitli illerinde devam edecek.

Turkcell İş Hayatına Cepten Bağlıyor: İşte Mobilim

CEVAP VER