Teknoser’e TEB Dış Müşteri Hizmet Tedarikçisi Ödülü


Teknoser, Türk Ekonomi Bankası (TEB) tarafından düzenlenen Tedarikçi Günleri kapsamında, “Dış Müşteri Hizmet Tedarikçisi”  alanında ödüle layık bulundu.

Teknoser ile birlikte yürüttüğü çalışmalarını uzun yıllardır sürdüren Türk Ekonomi Bankası (TEB), Tedarikçi Ödülleri’nde, Teknoser’i “Dış Müşteri Hizmet Tedarikçisi” alanında ödüle layık buldu. TEB’in Tedarikçi Günleri kapsamında her yıl düzenlediği ödül töreninde Türk Ekonomi Bankası bankanın artan iş hacmine karşılık sürekli olarak performanslarının yükselmesi, zor anlarda beklentinin üzerinde üstün performans göstermesi ile memnuniyet yaratan tedarikçi kriterlerinde değerlendirilerek ödüle layık görüldü.

Mehmet Ali Cer -Ufuk Şenol

Ödülü Teknoser adına Saha Operasyonları Satış Direktörü Türk Ekonomi Bankası, TEB Bilgi Teknolojileri Genel Müdür Yardımcısı Mehmet Ali Cer’in elinden aldı. Ufuk Şenol, böylesi prestijli bir ödüle layık görülmenin kendilerine gurur verdiğini söyleyerek, ödülün bundan sonraki çalışmalarında büyük bir motivasyon kaynağı olacağını belirtti.

Ekonomik, Sosyal ve Kültürel Şehirleri İnşa Etmek