Telegram Grup Görüntülü Görüşme Yapabileceksiniz!

Telegram Grup Görüntülü Görüşme Yapabileceksiniz!

Telegram ne kadar güvenilir
Google News Abone Ol

Telegram grup görüntülü görüşme uzun bir süredir kullanıcılar tarafından en çok beklenen detaylar arasındaydı. Şirket sonunda kullanıcılara müjdeyi verdi. İşte Telegram ile ilgili müjdeli haberimizin detayları.

Büyük salgın nedeniyle görüntülü konuşma özelliği daha fazla gündem oldu ve Telegram grup görüntülü görüşme tekrar tartışılmaya başlandı. Android, iOS, Windows ve Mac’te aylık aktif olan kullanıcı sayısı 400 milyon kişi ve herkes Telegram platformunda neden görüntülü görüşme olmadığını soruyordu. Şirket tarafından yapılan açıklama ile birlikte, görüntülü görüşme detayları gelmeye başladı. Kullanıcı sayısının her geçen gün artması, bu platformun giderek daha popüler olmaya başladığını gösteriyor.

Telegram sürekli yeni özellikler kazanıyor

Görüntülü konuşma uygulamalarının neden bu kadar popüler olduğuna bakmak için Zoom platformunu incelemek yeterli olacaktır. WhatsApp gibi dünya genelinde milyonlarca kullanıcıya sahip olan kuruluşlarda da yine görüntülü görüşme olması hiç şaşırtıcı değil. Telegram grup görüntülü görüşme işte tam da bu tür hizmetlerin popüler olduğu bir dönemde geliyor.

Geçtiğimiz günlerde Google şirketi de Google Teams üye sayısının her ay milyonlarca üye kazandığını söyledi. Bu bile görüntülü konuşma özelliklerinin artık bütün platformlar için çok daha popüler hale geleceğini gösteriyor. Telegram grup görüntülü konuşma güncellemesi için domine edici olan bir diğer şirket Microsoft oldu. Kuruluş arka plan uygulaması ile birlikte görüntülü görüşmelere ayrı bir boyut kazandırmayı başardı. Bu tür şirketlerin hisse değerlerinde de çok ciddi gelişmeler yaşanıyor. Örneğin geçtiğimiz günlerde bir Zoom hissedarı mal varlığını bu şirketin hisseleri sayesinde 8 milyar dolar arttırmıştı.

Aşk 101 Osman Sosyal Medya Yorumları Nasıl? Sizler için Araştırdık!

Uygulama geliştiricileri de görüntü ve ses içerikli platformarına çok ciddi bir önem gösteriyor. Google ve Facebook kuruluşları bu tür geliştiricilere kapılarını sonuna kadar açtı. Telegram grup görüntülü görüşme özelliği sayesinde şirket tüm bu avantajları kazanacak. Bazıları tarafından daha güvenli görülen Telegram, kurulduğu günden bu yana çok büyük bir yükseliş eğrisi gösterdi. Şirketin Microsoft, Google ve Facebook gibi devlerle yarışması zor olsa bile yine de sağladığı avantajlar onu öne geçiriyor. Bu özellik Telegram uygulamalarına muhtemelen önümüzdeki 1 ay içerisinde gelmeye başlayacaktır. İlk etapta beta sürümünün kullanılması bekleniyor. Sizce Telegram uygulamasına böyle bir özellik eklenmesi gerekli miydi? Fikirlerinizi yorumlar bölümünden bizlere aktarabilirsiniz.


5 YORUMLAR

  1. Telegram uygulamasını 2016 yılında indirmiştim fakat kimse kullanmadı için tekrar kaldırmıştım ve şimdi yaklaşık 2 haftadır tekrar indirdim çoğu kişi ile paylaştım ve tavsiye ettim gerçekten çok güzel bir uygulama tek eksiyi gürüntülü aramadır o da olursa daha çok iyi ve güzel olur bir reklam yaparsanız kullanıcılar daha çok artabilir diye düşünüyorum telegram uygumasında çok memnunum

CEVAP VER