The Last of Us Sezon 2 Gelecek mi? Bella Ramsey’den Cevap Var!

Sony’nin aynı isimli oyun serisinden uyarlanan The Last of Us dizisi, an itibarıyla en popüler TV serileri arasında yer alıyor. Yayınlanan ilk iki bölüm sonucunda milyonlarca kişi tarafından izlenen ve övgü dolu yorumlar alan serinin 2. sezonu da gelebilir. The Last of Us Sezon 2 için hazır mısınız?

HBO’nun yeni dizisi The Last of Us, hem yurt dışında hem de ülkemizde beğeniyle takip edilen bir dizi. Ülkemizde resmi olarak Blu TV üzerinden takip edilebilen yapım için şimdiden ikinci sezon söylentileri gelmeye başladı. The Last of Us Sezon 2 için hazır mısınız?

“14 yaşındaki Ellie, tüm insanlığı yok eden bir salgının tek çaresidir. Gözü pek bir kaçakçı olan Joel, Ellie’yi bilim insanlarına teslim etmek için tutulur. Baskı altında bir karantina bölgesinden Ellie’yi kaçırmak zorunda olan Joel, çok geçmeden Ellie ile bir bağ kurar. Küçük bir iş gibi görünen bu kurtarma operasyonu vahşi ve acımasız bir hayatta kalma mücadelesine dönecektir.”

The Last of Us Sezon 2 Gelecek mi?
The Last of Us Sezon 2 Gelecek mi?

The Last of Us Sezon 2 için serinin yıldızından açıklama geldi!

Bella Ramsey, dizide Ellie Williams karakterini canlandırıyor. İlk etapta bazı hayranlar tarafından tepkiler gelse de, sunduğu performans itibarıyla kısa sürede büyük bir çoğunluğun beğenisini kazanmayı bildi.

Ramsey’e göre dizinin ikinci sezonu gelebilir. Bir süre önce BBC’ye röportaj veren oyuncu, The Last of Us Sezon 2 için pozitif düşünüyor ve aslında çoğumuzun tahmin edebileceği bir detaya vurgu yapıyor:

“Eğer insanlar izlemeye devam ederse, bence serinin ikinci sezonunun gelmesi büyük olasılık. HBO’daki yetkililere bağlı.”

Yine de bu açıklama, “resmi bir doğrulama” anlamına gelmiyor. Bunu da hatırlatmakta yarar var.

Dizinin yayınlanan ilk bölümü, premier gecesinde 4.7 milyon kişi tarafından izlenmişti. Bu, HBO tarihindeki en iyi açılışlardan bir tanesi.

İkinci bölüm ise, 5.7 milyon kişi tarafından izlenildi. Yani izleyici sayısında %22’lik bir artış söz konusu ve ilerleyen bölümlerde diziye gösterilen ilgi boyutunun daha da artması bekleniyor.

Dizinin resmi Blu TV sayfasına göz atmak için buraya tıklayabilirsiniz.

“Peki The Last of Us Sezon 2 ne zaman gelebilir?” diye merak ediyorsanız, bizce bu soru için çok erken. Daha önümüzde ilk sezon için hazırlanmış pek çok bölüm var.

İlgili Haberler

>> Deprem Erken Uyarı Sistemi Telefonunuzda Nasıl Aktif Edilir?