The Lord of the Rings: The Rings of Power Teaser Trailer (Video) Yayınlandı!

Uzun süredir merakla beklenen The Lord of the Rings: The Rings of Power için ilk teaser video yayınlandı. Yeni macera, yalnızca Amazon Prime üzerinden izlenebilecek.

The Lord of the Rings: The Rings of Power için ilk teaser video, Super Bowl 2022 kapsamında yayınlandı. 1 dakika uzunluğundaki video, yeni seri hakkında Yüzüklerin Efendisi hayranlarına pek çok detay sunuyor.

Eminiz ki pek çok hayran, videoyu defalarca izleyecek ve hemen her kareye bakarak yeni detaylar bulmaya çalışacaktır. Şüphesiz ki seri hakkında son dönemin en büyük tartışma konusu ise, siyahi elf ve ilk siyahi kadın cüce karakter.

The Rings of Power

Pek çok hayran, orijinal seriye sadık kalınarak bir uyarlama yapılmasını, orijinal hikâyede olmayan detayların üretilmemesini istiyor ve bu bağlamda tepki gösteriyor. Yetkililer ise, bu tip yeni hamlelerin bir nebze tepkiyle karşılaşabileceğini tahmin ettiklerini, ancak abartmamak gerektiğini ifade ediyor ve ekliyor: “Bu, kurgusal bir yapım ve Tolkien (Serinin yaratıcısı) de herkes içindir.”

The Rings of Power: Tüm zamanların en pahalı dizisi!

Yapımı yıllardır süren ve sadece çekim bütçesi için yaklaşık 500 milyon doların harcandığı ifade eidlen The Rings of Power, tüm zamanların en pahalı dizisi unvanına sahip. Yapım, 2 Eylül itibarıyla Amazon Prime’da serinin hayranlarına sunulacak. Peki bu, şiddet ve seks dolu bir yapım mı olacak? Yani, mesela Game of Thrones tarzı bir yapım mı olacak? Cevap net: Hayır!

Yapımcılar, The Rings of Power ‘da GoT benzeri şiddet ve seks sahnelerinin yer almayacağını belirtiyor. Masalsı anlatım ve görsel efektlerle bolca desteklenmesi planlanan hikâye, 12-13 yaşındaki çocukların dahi izleyebileceği bir yapıya sahip olacak. Tabii ufak yaştaki izleyicilerin izlemesinin sakıncalı olacağı bazı sahneler de var, ama genel hatlar itibarıyla “geniş bir yaş kitlesi” hedefleniyor diyebiliriz.

Cynthia Addai-Robinson, Robert Aramayo, Owain Arthur, Maxim Baldry, Nazanin Boniadi, Morfydd Clark, Ismael Cruz Córdova, Charles Edwards, Trystan Gravelle, Sir Lenny Henry, Ema Horvath, Markella Kavenagh, Joseph Mawle, Tyroe Muhafidin, Sophia Nomvete, Lloyd Owen, Megan Richards, Dylan Smith, Charlie Vickers, Leon Wadham, Benjamin Walker, Daniel Weyman ve Sara Zwangobani gibi oyuncuların rol aldığı dizi, bakalım nasıl bir ilgi görecek. Evet, fark ettiğiniz üzere oldukça kalabalık bir kadro var.

İlgili Haberler

>> Haftalık Akıllı Telefon Haberleri (7 Şubat 2022-14 Şubat 2022)