Bu 4 Kripto Para Büyük Kazanç Sağlayabilir: Analistler Açıkladı

Kripto paralarda fiyat artışları

Analistler tarafından açıklanan bu 4 kripto para önemli ölçüde kazanç sağlayabilir. Özellikle son dönemlerde fiyatlarının düşük olması olumlu görülüyor.

.

Piyasaların belki de en değişken olduğu dönemlerden bir tanesini yaşıyoruz. Kripto para yatırımcıları sürekli olarak borsaları takip ediyor ve kendileri için uygun dijital varlıklara yatırım yapıyor. Blockchain ağının sürekli olarak gelişmesi ve zincir uygulamalara yapılan yatırımlar dijital varlıkların çok daha önemli hale gelmesini sağlıyor.

Hem analistler hem de akıllı sözleşme geliştiricileri tarafından en fazla önerilen dijital varlıkların başında LINK geliyor. Açık kaynak veri sağlayıcıları, düğüm operatörleri ve araştırmacılar bu dijital varlık için yatırım yapılabilir ifadesini kullanıyor. Fiyatı şu sıralar 15,5 dolar seviyelerinde fakat Bitcoin kaynaklı yükselişlerde bu çok daha fazla artacaktır.

Bu 4 kripto para sağlam yükselebilir

Kripto para analistleri tarafından en fazla önerilen bir diğer dijital varlık ise AVAX oldu. Özellikle son dönemlerde fiyatı fazlasıyla düşük. Kesinlik süresi dikkate alındığında en hızlı akıllı sözleşme çözümleri içerisinde yer aldığını söyleyebiliriz. Hem hızlı hem de düşük maliyetli olması onu diğerlerine göre daha fazla ön plana çıkarıyor.

bu 4 kripto para

Bu dijital varlığın ne yazık ki fiyatı pek istikrarlı değil. Özellikle son dönemlerde 80 doların altına düşmesi endişe yarattı. Yatırımcıların fiyatta bu kadar hızlı bir şekilde düşen dijital varlıklara yatırım yaparken biraz daha fazla düşünmesi gerekiyor. Bazen hiç beklenmeyen bir şekilde fiyat yüzde 60 oranın daha geriye çekilebilir.

XRP ve VET için geri sayım başladı

Akıllı sözleşme araştırmacılarının en fazla önerdiği bir diğer dijital varlık ise Ripple oldu. Bu kripto para birimi Ripple isimli bir şirket tarafından yönetiliyor. Açık kaynaklı olmasına rağmen yine de tam olarak bağımsız olduğunu söylemek mümkün değil. Bu nedenle bazıları tarafından biraz fazla eleştiri alıyor.

Ancak dava sürecinin sona ermesi ile birlikte XRP için yükseliş yakalanabilir. VET coin birçok küresel endüstri için veri engellerini çözüyor ve bu onu ön plana çıkarıyor.

İlgili Haberler:

>> Kripto Paralarda Güvenlik Önlemleri Hayat Kurtarır: Bu Önlemlere Çok Dikkat Edin

>> Balinaların En Sevdiği Kriptolar Bakın Hangileri Oldu: Almaya Doyamadılar

. . . . .