Türk Telekom Üçüncü Sertifikasını Aldı

Türk Telekom Üçüncü Sertifikasını Aldı

Google News Abone Ol

2011 yılında ilk belgelendirme denetimini başarı ile geçerek  ISO 10002:2004 Şikayet Yönetimi Sistemi sertifikasını almaya hak kazanan Türk Telekom, 2013 yılında da sistemin sürekli gelişme ilkesine bağlı olarak sürdürülebilirliğini kanıtlayarak üç dönem üst üste sertifikanın geçerliliğinin devam etmesini sağladı.  

Türk Telekom, müşterilerinin isteklerini açık, şeffaf ve hızlı bir şekilde çözmeye odaklanan müşteri hizmetleri politikası ile alanında uluslararası standart olarak kabul edilen ve 2011 yılında aldığı ISO 10002:2004 Şikayet Yönetimi Sistemi sertifikasınının geçerliliğinin üçüncü kez devam etmesini sağladı.

turk telekom

Uluslararası standartları referans alarak, müşterilerinin tüm talep ve şikâyetlerini eşitlik ilkesine uygun biçimde; adil, objektif ve gizlilik içerisinde değerlendiren Türk Telekom, 2011 yılında aldığı ISO 10002:2004 Şikayet Yönetimi Sistemi sertifikasını, 2013’te aynı standartları devam ettirdiğini kanıtlayarak başarısını devam ettirdi.

Türk Telekom Müşteri Hizmetleri politikası, müşteri memnuniyetinin sağlanabilmesi ve sürekli kılınabilmesi amacıyla, şikâyetlerin sistematik bir şekilde yönetilmesine kılavuzluk eden bir standart olarak öne çıkıyor. Müşteri şikâyetlerinin alınması, değerlendirilmesi, çözülmesi ve geri bildirim süreçlerinin etkin bir şekilde işletilmesini sağlıyor.

Microsoft Azure: Yüksek Performanslı Ve Daha Güvenli

CEVAP VER