Türkiye ihtimalli Honor X20, kanlı canlı görüntülendi: Bu model yok satar!

Honor X20

Honor’un Türkiye’de satışa sunulması beklenen yeni modeli Honor X20 kanlı canlı görüntülendi. İşte yeni model hakkında ortaya çıkan tüm detaylar.

Honor’un Huawei’den ayrılması ile, hem akıllı telefon hem de giyilebilir teknoloji alanında atak yaptığını söyleyebiliriz. Hem Dünya çapında satışa sunulan, hem de ülkemizde gördüğümüz yeni Honor cihazlarının satış rakamlarının, son zamanlarda önemli derecede bir ivme kazandığını söylemek mümkün. Özellikle Honor’un fiyat performans odaklı modelleri, ülkemizde en çok ilgi gören Honor modelleri arasında yer alıyor. Bununla beraber Honor’un akıllı bileklikleri de bir hayli seviliyor. Söz konusu markanın yine fiyat performans odağı ile karşımıza çıkması beklenen yeni modeli hakkında bir çok detay ortaya çıktı. İşte Türkiye’de de satışa sunulması beklenen yeni Honor X20 modelinin tasarım detayları ve sunduğu özellikler.

Türkiye ihtimalli Honor X20, kanlı canlı görüntülendi: Bu model yok satar!

Honor X20

Yeni cihazın tasarım detaylarını incelediğimizde, arka panelinde üçlü kamera kurulumunun olduğunu görmekteyiz. bu kamera kurulumuna ilk baktığınızda dörtlü bir kamera kurulumu görebilirsiniz. Fakat kare biçiminde kameraların yerleştirildiği daire şeklindeki kurulumda üç adet kamera, bir adet flaş ışığı bulunuyor. Söz konusu kameraların, ana kamera, derinlik kamerası ve makro lens olarak karşımıza çıkacağı iddia ediliyor. Fakat bu iddiaların henüz kesinleşmediğini, önümüzdeki haftalarda yeni modelin kamera detayları hakkında daha fazla bilgilerin sızdırılabileceğini hatırlatalım.

Honor X20

Cihazın ön tarafını incelediğimizde ise, Huawei Mate 30 modeline benzer bir ekran tasarımına sahip olduğunu söyleyebiliriz. Ön panelde, son derece ince çerçeveler kullanıldığını görüyoruz. Ayrıca ekran panelinin sol üst tarafına ikili kamera konumlandırılmış durumda. Fakat bu kameraların özellikleri hakkında henüz ortaya çıkan bir sızıntı bulunmuyor.

Yeni modelin ülkemizde de satışa sunulacağına dair iddialar mevcut. Fakat henüz bir kesinliğin söz konusu olmadığını belirtelim. Önümüzdeki günlerde yeni modelin Türkiye ihtimali üzerine sızıntılar gerçekleşecektir. Honor X20 modeli hakkında daha fazla ayrıntıdan haberdar olabilmek için beklemede kalın.

İlgili Haberler

>> Huawei 100W şarj cihazı ile karşımıza çıkmaya hazırlanıyor: Yok böyle hız!

>> Honor Magic 3 Gelecek Ay Tanıtılacak: Snapdragon 888 Plus ve Fazlası