Türkiye İhtimalli Realme C33 Yakında Tanıtılacak!

Realme C33

Realme yakında gerçekleştirileceği etkinlikle Realme C33 modelini piyasaya sürecek. İşte ülkemize de gelmesi beklenen yeni model hakkında ortaya çıkan tüm ayrıntılar.

.

Oppo’nun alt markası Realme, bir süredir ülkemizde resmi olarak hizmet veren markalar arasında yer alıyor. Söz konusu markanın akıllı telefon tarafında her segmentte modeller ile karşımıza çıktığını söyleyebiliriz. Genel olarak üst segment modelleri ilgi gören cihazlar yer alsa da genellikle giriş segmentte karşımıza çıkan modellerin daha fazla sevildiğini söyleyebiliriz. Geçtiğimiz günlerde Realme C33 modeli hakkında bazı detaylar ortaya çıkmıştı. Söz konusu modelin tanıtım tarihi, tasarımı ayrıntıları ve teknik özellikleri ortaya çıktı. İşte tanıtımdan haftalar sonra ülkemize de giriş yapacağına dair sızıntılar ortaya çıkan yeni model hakkında ortaya çıkan tüm ayrıntılar.

Türkiye İhtimalli Realme C33 Yakında Tanıtılacak!

Realme C33

Cihazın ilk olarak tasarım detaylarını incelediğimiz zaman arka panelinde ikili kamera kurulumu karşımıza çıkıyor. Ön panelde ise damla çentikli ekran tasarımının bizleri karşılaması bekleniyor. Bununla beraber söz konusu model 3 farklı renk seçeneği ile piyasaya sürülecek. Realme Hindistan resmi Twitter hesabının paylaştığı gönderiye göre, mavi, gold ve siyah olmak üzere 3 farklı renk ile tanıtılacak yeni modelin pil tarafında 5000 mAh’lik bir kapasiteye sahip olması bekleniyor. Ayrıca bu pili desteklemek için ise 18W hızlı şarj desteği bulunacak.

Genel olarak Realme C33 modelini incelediğimizde, piyasada giriş segment akıllı telefon yelpazesinin bir hayli dar olduğunu görüyorduk. Realme ise, pazardaki yerini önümüzdeki haftalarda alacak. Henüz ülkemize gelip gelmeyeceği belli olmasa da genellikle giriş segment akıllı telefonların ülkemizde ilgi gördüğünü biliyoruz. Bu yüzden Realme C33 modelinin Türkiye’ye geleceği iddia ediliyor. Fakat henüz ortada bir kesinliğin söz konusu olmadığını, Realme tarafından resmi bir açıklama gelmediğini de ekleyelim. Tanıtım tarihine baktığımız zaman 6 Eylül tarihi işaret ediliyor. Fakat Türkiye’ye geliş tarihi hakkında henüz ortaya çıkan bir detay mevcut değil. Muhtemelen önümüzdeki haftalarda yeni modelin Türkiye’ye gelip gelmeyeceği hakkında yeni detaylar ortaya çıkacaktır. Yeni gelişmelerden haberdar olabilmek için takipte kalın.

İlgili Haberler

>> Oppo A17 Giriş Segmentte Rakip Tanımayacak!

. . . . .