Oppo A17 Giriş Segmentte Rakip Tanımayacak!

Oppo A17

Oppo A17 modeli FCC sertifikasyon sitesinde görüldü. İşte ülkemize de giriş yapması beklenen yeni model hakkında ortaya çıkan tüm ayrıntılar.

Oppo’nun bir süredir ülkemize resmi olarak hizmet verdiğini biliyoruz. Genellikle orta segment modelleri ile karşımıza çıkan markanın uygun fiyatlı modelleri de Türkiye’de satışa sunuluyor. Genellikle Oppo Reno serisinin ülkemizde ilgi gördüğünü söyleyebiliriz. Fakat uygun fiyatlı modelleri ile karşımıza çıkan Oppo A serisi modelleri de ilgi gören seriler arasında yer alıyor. Geçtiğimiz günlerde Oppo A17 modeli hakkında bazı ayrıntılara şahit olmuştuk. Serinin önceki modeline göre daha uygun fiyata sahip olacak model bazı sertifikasyon kuruluşlarının sitelerinde görüldü. İşte teknik özellikleri ve tasarım ayrıntıları ortaya çıkan ve ülkemizde de satışa sunulması beklenen yeni model hakkında ortaya çıkan tüm ayrıntılar.

Oppo A17 Giriş Segmentte Rakip Tanımayacak!

Cihazın ilk olarak tasarım ayrıntılarını incelediğimizde, ön panelinde 60 Hz tazeleme oranına sahip 6.52 inçlik bir ekran bizleri karşılıyor. Genellikle giriş segment modellerde 60 Hz tazeleme oranı karşımıza çıkmaktaydı. Bu yüzden makul bir ekranının olduğunu belirtelim. Fakat tasarım tarafına geldiğimizde, giriş segment modellerde görmeye alışık olmadığımız ince çerçeveler bizleri karşılıyor. Bu yüzden söz konusu modelin, tasarım olarak orta segment cihazları andırdığını söyleyebiliriz.

Oppo A17

Oppo A17 modeli, işlemci tarafında ise Helio G35 yongasını kullanıyor. Ayrıca bu işlemciyi desteklemek için ise 4 GB RAM ve 64 GB dahili depolama alanına sahip olduğunu da belirtelim. Serinin önceki modeli olan Oppo A16, 190 dolarlık bir fiyat etiketine sahipti. Muhtemelen Oppo A17 de benzer bir fiyat ile karşımıza çıkacaktır. Oppo A16 modelinin Türkiye fiyatına baktığımızda ise 3800 TL’lik bir fiyat etiketi karşımıza çıkıyor. Muhtemelen Oppo A17 modeli de Türkiye’ye gelecektir. Ve Türkiye’ye geldiği takdirde ortalama olarak 4000 TL’lik bir fiyat etiketine sahip olabilir. Önümüzdeki günlerde yeni modelin Türkiye ihtimali üzerine daha fazla detay ortaya çıkacaktır. Oppo A17 modeli hakkında yeni gelişmelerden haberdar olabilmek için takipte kalın.

İlgili Haberler

>> 5000 TL Altı Telefonlar: En Güçlü Modeller Burada!