Twitter’ın (X) Sevilen Bir Detayı Daha Kaldırılıyor, Telefon Etme Özelliği Getiriliyor

Elon Musk’ın Twitter’ı satın almasının ardından platformdaki değişim rüzgârı son hızıyla devam ediyor. Platformun şu anki ismi X ve şimdi de sırada beğeni ifadesinin değiştirilmesi var. Biliyorsunuz, bir tweet’i beğendiğimizde kırmızı kalp ibaresi çıkardı. Artık bunun yerine “X” ibaresiyle karşılaşacağız. En azından bugünden itibaren bazı hesaplarda X ibaresini görülmeye başlandığını söyleyebiliriz.

Bu arada, özellikle mobil cihazlarda, X’ten gelen bildirimlerde hala mavi font üzerine kuş simgesini görmeye devam ediyoruz. Sanıyoruz bu da yakın zamanda değiştirilecektir.

Twitter'ın (X) Sevilen Bir Detayı Daha Kaldırılıyor, Telefon Etme Özelliğini Getiriyor

X (Twitter) platformuna “Videolu ve sesi arama özelliği” geliyor

Elon Musk, kendi hesabından yeni bilgiler paylaşarak X platformunun önümüzdeki günlerde daha kapsamlı hizmetler sunacağını bildirdi. Bu hizmetler arasında, bir arkadaşınızı internet bağlantısı yardımıyla videolu ya da sesli arama özelliği de var.

– Videolu ve sesli arama özelliği, Android, iOS, PC ve Mac platformlarında kullanılabilecek.

– Arama yapmak için telefon numarası gereksinimi yok, internet bağlantınızın olması yeterli.

X platformundan para kazanmak ister misiniz?

Cevabınız evet ise, bunun için bazı şartlar var…

Öncelikle, X hesabınızın gerçekten etkileşim alan, binlerce kişi tarafından takip edilen bir hesap olması gerekiyor.

Sonrasında, Twitter’a yıllık ödeme yaparak onaylı hesap sahibi olmalısınız. Böylece paylaştığınız gönderiler ve aldığınız etkileşimler sonucunda, belli aralıklarla toplu ödemeler alabilirsiniz. Bu, tahmin edeceğiniz üzere X’in reklam pastasından kullanıcıları için ayırdığı bir dilim ve alacağınız paranın miktarı da etkileşim yoğunluğunuza bağlı olarak değişiyor.

İlgili Haberler

>> TikTok Yasağı! Bir Ülkede daha TikTok Yasaklandı! İşte Detaylar