Ücretsiz PlayStation 5 Alabilirsiniz İşte Merak Edilen Tüm Detaylar

PlayStation 5 güncellemesine

Kulağa biraz tuhaf gelse bile ücretsiz PlayStation 5 almak mümkün. Son zamanların en pahalı cihazlarından bir tanesi olarak kabul edilen PlayStation 5, ilginç bir sistem ile geliyor.

Türkiye’deki oyun hayranlarının merakla beklediği Sony PlayStation 5 modeli oldukça hoş bir fiyat sürprizi ile geldi. Birçok kişi bu oyun konsolunun en fazla 6 bin TL olacağını tahmin ediyordu. Ancak Sony, gerçekten de sağ gösterip sol vurdu. Şu anda PlayStation 5 oyun konsolunu almak isteyen birisi en az 8 bin 299 TL ödemek zorunda kalacak.

Ne yazık ki herşey bununla sınırlı değil. Aynı zamanda bazı 4K destekli oyunları oynamak istiyorsanız 4K destekli yeni bir monitör bulmanız da şart. Tüm bunları hesaplayınca, sadece PlayStation oyunları oynamak için bile çok ciddi bir miktarı gözden çıkarmanız gerekiyor. Alex Grade tarafından geliştirilen yeni bir sistem bunu ücretsiz hale getiriyor.

Ücretsiz PlayStation 5 nasıl kurulur?

Bu cihazı almak istemeyenler, Alex Grade tarafından geliştirilen PS5 Simulator oyunlarını tercih edebilecek. Üstelik bu simülatör oyunu tamamen ücretsiz. Oyunda, ilk olarak kapının çaldığını ve hemen yerde oyun konsolu olduğunu göreceksiniz. Onu aldıktan sonra içeride kurulumuna başlıyorsunuz. Tabi bu süreç içerisinde simülasyon ortamı oldukça gerçekçi tutuluyor.

ücretsiz PlayStation 5

Oyun konsolunun kutu açılımını da siz yapıyorsunuz. Cihazdaki bütün ekipmanları çıkardıktan sonra hemen kurulumu yapıp oynama imkanınız var. Ücretsiz PlayStation 5 modelinde, 947 MB dosya boyutu ile birlikte aynı zamanda gerçekçiliğin de üst seviyede olduğu ifade ediliyor. Burada yaklaşık olarak 10-15 dakika kadar oyun oynayabilirsiniz. 

Oyundaki tüm grafikler, sanki gerçektende bu oyun konsolunda oynuyormuş gibi hissettiriyor. Kutu açılışından hemen sonra, konsolda yer alan oyunlardan birisini oynamak için bütün TV bağlantılarının tam olduğunu mutlaka kontrol etmeniz gerekiyor. Bu oyun kesinlikle dalga geçmek amacıyla yapılmadı.

Herkesin en azından simülatörü bile olsa bu oyun konsolunu deneyimlemesi amaçlanıyor. Buradaki bağlantıdan oyunu indirmeniz mümkün. Oyunu deneyimledikten sonra yorumlar bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz.

İlgili Haberler:

>> Xbox Series X Konsolu Alev Alev Yandı Mı? İşte O Görüntüler

>> FIFA 21 Devasa İndirim Kampanyası İle Geldi: Neredeyse Ücretsiz Tıkla ve İndir


1 YORUM

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here