Uygun fiyatlı en iyi kablosuz kulaklık modelleri: Bu liste çok ucuz!

500 TL Altı kulaklık

Bu listemizde sizler için uygun fiyatlı en iyi kablosuz kulaklık modellerini listeledik. İşte alınabilecek en iyi modeller.

Kablosuz kulaklıkların bir hayli tercih edildiğini biliyoruz. Bunun en temel sebebi ise, yıllar öncesinde alışık olduğumuz kablolu kulaklık tasarımlarına göre büyük oranda kolaylık sağlaması. Özellikle TWS olarak nitelendirebileceğimiz kablosuz kulaklıklar, artık kablolu kulaklıklara göre daha çok tercih ediliyor. Hem ergonomik olması hem kullanım kolaylığı sebebiyle sizler için yeni TWS kulaklıklar listesi hazırladık. İşte 300-400 TL civarında satılan, fiyat performans odaklı olarak karşımıza çıkan kablosuz kulaklıklar listesi.

Uygun fiyatlı en iyi kablosuz kulaklık modelleri: Bu liste çok ucuz!

Xiaomi Mi Air 2s 

Uygun fiyatlı kablosuz kulaklık

Listemizin ilk sırasında Xiaomi’nin TWS kulaklığı Mi Air 2s karşımıza çıkıyor. Söz konusu modelin uygun fiyatlı kablosuz kulaklıklar arasında sıklıkla tercih edilen bir model olduğunu belirtelim. Mi Air 2s modeli, farklı sitelere bağlı olarak, ortalama 350 TL’ye satılıyor.

Philips TAT2205

Philips TAT2205

Philips’in küçük tasarımı ile kullanıcılara sunmuş olduğu TAT2205 modelinin, uygun fiyata ile satışa sunulduğunu söyleyebiliriz. Ayrıca TAT2205 modeli, farklı renk seçenekleri ile de karşımıza çıkıyor. Bu model, farklı sitelere bağlı olarak 360-400 TL arasında satışta.

Baseus Encok W07

Baseus Encok W07

Baseus Encok W07 modeli saplı tasarım ile kullanıcıların karşısına çıkıyor. Parlak ve mat siyah yapısı ile sunulan cihazın, fiyat performans odaklı kulaklıklar arasında tercih edildiğini de belirtelim. Baseus Encok W07, 360-410 TL arasında satışa sunuluyor.

Tribit FlyBuds

Tribit FlyBuds

Tribit FlyBuds modeli, de tomurcuk yapısı ve uygun fiyatı ile 350 TL civarında alınabilecek en iyi kablosuz kulaklıklar arasında yer alıyor.

Tronsmart Onyx Free

Uygun fiyatlı kablosuz kulaklık

Listenin en ucuz modeli Tronsmart Onyx Free, 340 TL’lik bir satış fiyatı ile karşımıza çıkıyor. Uygun fiyata tercih edilebilecek 300-400 TL fiyat aralığındaki modelleri sizin için sıraladık. Önümüzdeki günlerde yeni listeler ile karşınıza çıkmaya devam edeceğiz. Yeni gelişmelerden haberdar olabilmek için takipte kalın.

İlgili Haberler

>> 5G Kullanımı Uçak Kazalarına Neden Olabilir: ABD Şimdilik Kullanmayacak

>> Realme GT 2 Pro dakikalar içerisinde şarj olacak: 125W hızlı şarj ve fazlası