Uygun Fiyatlı MacBook Kampanyası Başladı: Apple Gözünü Kararttı

Uygun Fiyatlı MacBook Kampanyası, Uygun Fiyatlı MacBook, Apple Macbook cihazları

Uygun fiyatlı MacBook kampanyası ile gündeme gelen Apple gözünü karartmış gibi görünüyor. Şirket son derece uygun fiyatlarla MacBook cihazlar satacak.

Dünyanın en büyük teknoloji devleri içerisinde yer alan Apple yeni bir kampanya başlattı. Bu kampanya ile birlikte çok daha ucuz Macbook almak mümkün olacak. Şirket yenilenmiş ürünleri son derece uygun fiyatlarla kullanıcılara sunmayı planlıyor. Çizilme, kırılma veya buna benzer nedenlerden dolayı tamire gitmiş olan MacBook ürünler buna dahil olacak.

Bazı kullanıcılar sıfır ürün almak yerine sıfıra yakın ürünleri tercih ediyor. Böylece hem fiyatlarında ciddi bir düşüş yaşanıyor hem de kullanıcılar avantajlı çıkıyor. En yeni ürünlerini seçenekler arasına ekleyen Apple bu defa sıfıra yakın ürünleri kullanıcılarla buluşturmayı planlıyor. 14 ve 16 inç MacBook Pro kampanya dahilinde yer alacak.

Uygun fiyatlı MacBook kampanyası

Konuyla ilgili ortaya çıkan son detaylara baktığımızda bu cihazların M1 Pro ve M1 Max yongalar ile donatılmış olduğu görülüyor. 2021 etkinliğinden bu yana şirket yeni sürümlerinde sadece bir kere indirim uyguladı. Bu nedenle Apple sertifikalı yenilenmiş cihazlar çok daha fazla tercih edilebilir.

Uygun Fiyatlı MacBook Kampanyası

Standart bir Apple almak isteyen oldukça yüksek miktarlar ödemek zorunda kalıyor. Mesela son çıkan MacBook cihazlar 4000 dolar seviyelerindeydi. Bahsi geçen ürünler ise çok daha uygun fiyatlı olarak alınabilecek. Özellikle Türkiye gibi ülkelerde bu tür indirimler çok büyük bir destek sunuyor.

Apple yeni fiyat tarifesi

Apple tarafından uygulanacak bu indirimler kullanıcılara rahat bir nefes aldıracak. 8 çekirdekli M1 Pro işlemcili MacBook Pro 1799 dolar seviyesinden başlayacak. Böylece kullanıcılar tek bir üründen yaklaşık olarak 400 dolar kar etmiş olacak.

16 inç MacBook Pro ise 2249 dolar seviyesinden başlıyor. Normalde bu ürünü almak isteyen birisi 2.600 dolar ödemek zorundaydı. Bu yeni yıl indirimi kullanıcıların 350 dolar seviyesinde kar etmesini sağlayacak. Peki siz Apple tarafından uygulanan bu yeni kampanya hakkında ne düşünüyorsunuz?

İlgili Haberler:

>> Apple MacBook Pro 2021 tasarım görüntüleri ortaya çıktı: Sektörün en iyisi!

>> Apple MacBook Pro Uyarısı Yapıldı: Önemli Bir Problem Var