Apple MacBook Pro 2021 tasarım görüntüleri ortaya çıktı: Sektörün en iyisi!

MacBook Pro 2021

Apple MacBook Pro 2021 modelinin tasarım görüntüleri ve temel özellikleri ortaya çıktı. İşte M1X canavar işlemcisi ile karşımıza çıkacak yeni model hakkında tüm detaylar.

.

Sektörün lideri olarak gösterilen Apple’ın MacBook serisinin bir hayli tercih edildiğini biliyoruz. Özellikle M1 işlemcisinin performans testlerini incelediğimizde piyasada en iyi işlemci olduğunu söyleyebiliriz. Hal böyle olunca MacBook, en çok tercih edilen dizüstü bilgisayarlar arasında bulunuyor. Geçtiğimiz günlerde MacBook Pro 2021 hakkında bazı detaylar ortaya çıkmıştı. Sonunda söz konusu modelin tasarım detayları ortaya çıktı. Ayrıca yeni modelin işlemci gibi bazı temel özellikleri de gündemde. İşte yakında tanıtılacak yeni model hakkında ortaya çıkan tüm detaylar.

Apple MacBook Pro 2021 tasarım görüntüleri ortaya çıktı: Sektörün en iyisi!

Apple’ın bu yıl gerçekleşen etkinliğinde bir çok Apple cihazı tanıtılmıştı. Çoğu kullanıcı bu yıl farklı Apple cihazının tanıtılmayacağını düşünüyordu. Fakat önümüzdeki günlerde bir Apple etkinliği daha geliyor. Bu etkinlikte tanıtılması beklenen Apple yeni MacBook Pro modelinin çoğu detayı ortaya çıktı. Ayrıca söz konusu etkinliğin 18 Ekim Pazartesi günü gerçekleşmesi bekleniyor.

18 Ekim Pazartesi günü gerçekleşecek olan Apple ‘Unleashed’ etkinliğinde tanıtılacak olan MacBook Pro 2021 modelinin tasarım detaylarını incelediğimizde son derece ince çerçevelere sahip bir modelin karşımıza çıkacağını görmekteyiz. Özellikle 14:9 oranına sahip olacak ekranda bulunan çerçeveler, son derece ince bir yapıda karşımıza çıkıyor. Ayrıca bu ekranın 120 Hz tazeleme oranına sahip olacağını da söyleyelim.

MacBook Pro 2021

Yayınlanan ilk görüntüleri incelediğimizde, tasarım anlamında rakipsiz bir yapıya sahip olduğunu söyleyebiliriz. Geçtiğimiz aylarda yeni MacBook Pro modellerinin daha fazla bağlantı noktasına sahip olacağına dair sızıntılar gerçekleşmişti. Ortaya çıkan görselleri incelediğimizde bu söylentilerin doğrulandığını görmekteyiz. Yeni MacBook Pro 2021 modeli, HDMI bağlantısı ve iki adet USB-C bağlantı noktası ile piyasaya sürülecek.

İşlemci tarafında ise Apple M1X işlemcisi ile karşımıza çıkacak. Halihazırda hala rakipsiz olarak gösterilen M1 işlemcisinin geliştirilmiş versiyonu olarak sunulacak M1X işlemcisinin çok güçlü olacağını da söyleyebiliriz. Önümüzdeki günlerde cihazın tanıtılması ile birlikte fiyatı da ortaya çıkacaktır.

>> Twitch Hackerların Elinde Oyuncak Oldu: Çok Fena Dalga Geçtiler

>> Epic Games Bedava Oyun Dağıtıyor: İşte Haftanın Ücretsiz Oyunu

. . . .