Uygun Fiyatlı TWS Kulaklık Modelleri: Bu Fiyata Aldın Aldın!

Uygun Fiyatlı TWS Kulaklık

Uygun fiyatlı TWS kulaklık modelleri listemizde, Temmuz 2022 itibariyle güçlü modellerin bizleri karşıladığını belirtelim. İşte tüm ayrıntılar.

Kablosuz kulaklıklar, hayatımızın artık büyük bir yerine sahip diyebiliriz. Hatta artık kablolu kulaklıkların çok az kullanıldığını söylesek yanlış olmaz. Fakat kablosuz kulaklıklar genellikle kablolu kulaklıklara göre biraz daha yüksek bir fiyattan satışa sunuluyor. Her ne kadar uygun fiyatlı modeller olsa da, söz konusu modellerin beklentileri karşılayamadığını söyleyebiliriz. Fakat bu listemizde sizler için uygun fiyatlı TWS kulaklık modelleri ile karşınızdayız.  Bu modellerin kullanıcılar tarafından olumlu yorumlara da sahip olduğunu ve tercih edilen modeller olduğunu da ekleyelim. Listemizi farklı segmentlere ayırdığımızı, en ucuzdan en pahalıya en güçlü cihazları eklediğimizi belirtelim. İşte Temmuz 2022 itibariyle tercih edilebilecek en iyi modeller.

Uygun Fiyatlı TWS Kulaklık Modelleri: Bu Fiyata Aldın Aldın!

Xiaomi Redmi Buds 3 Lite Kulaklık

Xiaomi Redmi Buds 3 Lite Kulaklık

İlk olarak uygun fiyata tercih edilebilecek kablosuz kulaklık modeli olarak karşımıza çıkan Xiaomi Redmi Buds 3 Lite modeli, piyasaya sürüldüğünden bu yana en çok tercih edilen uygun fiyatlı TWS modelleri arasında yer alıyor. Cihazın fiyatı ise farklı sitelere bağlı olarak 345 TL’lik bir fiyat etiketine sahip.

Huawei FreeBuds SE Kulaklık

Huawei FreeBuds SE Kulaklık

Fiyat kalibresini biraz yükselttiğimizde ise, 600 TL’lik bir fiyat etiketi ile karşımıza çıkan Huawei FreeBuds SE modeli bizlere sunuluyor. Söz konusu modelin de uygun fiyatl ıTWS kulaklık modelleri arasında yer aldığını belirtelim.

JBL Wave 300 TWS

Uygun Fiyatlı TWS Kulaklık

Fiyatları biraz daha yükselttiğimizde ise kulaklık tarafında kendisini kanıtlamış JBK modeli karşımıza çıkıyor. 900 TL’lik fiyat etiketine sahip olan model, kendi segmentine göre uygun fiyata sahip modeller arasında yer alıyor.

JBL Tune 230NC Kulaklık

JBL Tune 230NC Kulaklık

JBL’in biraz daha üst segment olan karşımıza çıkan gürültü engelleyici özelliği ile sevilen modeli, 1300 TL’lik bir fiyat etiketine sahip.

Apple AirPods Pro Kulaklık 

AirPods Pro

Uygun fiyatlı TWS kulaklık modelleri listemizde, piyasadaki en pahalı modellere gelmiş durumdayız. Üst segment modeller arasında en uygun modellerden biri olan AirPods Pro modeli, 3000-3500 TL’lik fiyata sahip.

İlgili Haberler

>> Samsung Cihazı Android 12 Aldı: İşte O Model