ViewSonic Citrix Ready-HDX Sertifikasını Aldı


ViewSonic, SD-A245 ve SD-A225 sanallaştırma ürünleri ile akıllı çözümler sunuyor. Sanallaştırma çözümlerini bir adım öteye taşıyacak olan yeni ViewSonic akıllı ekranları, Citrix Ready-HDX sertifikasını almaya hak kazanan ilk ekranlar oldu.

ViewSonic, SD-A245 ve SD-A225 Smart Display (Akıllı Ekran) ürünlerinin, Citrix Ready-HDX sertifikasını almayı başaran ilk Android tabanlı görüntüleme sistemleri olduğunu duyurdu. Ödüllü yeni jenerasyon dokunmatik Smart Display ürünleri, Citrix XenMobile entegrasyonu ile hem küçük şirketlere hem de kurumsal firmalara uzaktan kontrol sağlayan gelecek nesil çözümler sunuyor.

ViewSonic SD-A225, Citrix Worx Home entegresi ile ve SDA245 ise Smart Display cihazlar için Citrix XenMobile desteği ile IT yöneticilerine tek bir cihaz üzerinden mobil ve masaüstü cihazlarını yönetebilme ve kurumlara özel yazılımları çalıştırma imkanı sunuyor.

SD-A225_01

SD-A225 ve SD-A245 Smart Display client cihazlar, kurumsal ve tüm girişimci kullanıcılara gelecek nesil yenilikçi geniş dokunmatik ekranıyla yeni bir form faktör çözümü üretiyor. Bunların yanında geleneksel thin client cihazların tüm faydaları ile birlikte güvenlik, kolay yönetim ve düşük enerji tüketimi ile Windows, web ve mobil için optimize uygulamalarla etkinliğinizi de arttırıyor.

Yerleşik Uygulamaları Çalıştırın:

Google Play’de bulunan binlerce 3. parti uygulama ile iş verimliğinizi arttırabilir, seyahat ve finans veya kurumunuzun diğer ihtiyaçlarına uygun uygulamalar bulup bunları kullanabilirsiniz. Fakat siz bu uygulamaları kullanmak istemiyorsanız, o zaman da Citrix Worx Home ile istediğiniz uygulamaların indirilmesi sağlayarak, yani limitleyerek kendi lokal uygulama havuzunu yaratabilirsiniz. Böylelikle çalışanlarınıza hem kişiselleştirme sağlayabilir hem de güvenliği sağlanmış ve merkezi olarak yönetilebilen bir çalışma ortamı yaratmış olursunuz.

Happy students

4SaaS Uygulamalarına Direk Erişim:

Dahili HTML5 destekli yüksek performanslı browser desteği ile ViewSonic Smart Display cihazlar kullanıcılara bulut tabanlı uygulamaları geniş ekranda daha kolay ve akıcı bir şekilde klavye ve mouse yardımıyla yapmalarına olanak sağlar. SaaS uygulamaları tarafından onaylanmış linkleri sisteminizdeki tüm cihazlarda, gruplandırılmış cihazlarda veya Citrix Worx Home ile dilediğiniz cihazlarda kolayca uygulayabilirsiniz.

İleri Seviye VDI Masaüstü Client:

Tek bir cihaz ile Windows uygulamaları ve sanal Windows masaüstü bilgisayarların yaptığı her şeyi yapabileceksiniz. Gelişen ve büyüyen organizasyon yapınıza kolayca adapte edebileceğiniz cihazlar ile Citrix Teknolojisi ile işinizi daha da kolaylaştıracak.

EMC XtremIO Flash için 1 Milyon Dolarlık Garanti