Vivo V21e 5G, tasarımı ve teknik özellikleri ile sızdırıldı!

Vivo V21e 5G

Vivo’nun V21 serisine bir yenisi daha ekleniyor. İşte serinin yeni modeli Vivo V21e 5G hakkında ortaya çıkan tüm detaylar.

Vivo V20 geçen Ekim ayında piyasaya sürülmüştü. Daha sonrasında ise, V20 modelinn halefi, Vivo V21, 5G desteği ile piyasaya sürüldü. 27 Nisan tarihinde piyasa sürülen model bir hayli ilgi görmüştü. Bunun en büyük sebeplerinden ise, fiyat performans odaklı bir model olarak karşımıza çıkması. 7 nm üretim sürecinden geçen bir yonga seti kullanan model, hem 5G desteği sunuyordu hem de sunduğu bu özelliklerin yanında uygun bir fiyattan kullanıcıların karşısına çıkmıştı. 320 euro gibi satış ücretine sahip olan modelin, aradan aylar geçmesine rağmen hala ilgi gördüğünü söyleyebiliriz.

Aradan geçen 2-3 ayın sonunda ise serinin yeni modeline ilişkin bazı detaylar ortaya çıktı. 5G desteği ile sunulacak olan Vivo V21e modelinin temel özellikleri ortaya çıktı. Bununla beraber cihazın tasarım detayları da paylaşıldı. İşte yeni model hakkında ortaya çıkan tüm ayrıntılar.

Vivo V21e 5G, tasarımı ve teknik özellikleri ile sızdırıldı!

27 Nisan tarihinde Vivo V21 serisi ile karşımıza çıkan bir diğere model ise, Vivo V21e modeli idi. Bu modelin, V21 serisinden en büyük farkı ise, diğer modellerin aksine 4G desteği ile bizleri karşılıyor olmasıydı. Özellikle 4G destekli ülkelerde bir hayli ilgi gören model, 240 euro bandında bir ücretle de satışa sunulmuştu. Sonunda yeni modelin 5G destekli sürümü de yayınlanıyor. İşte Vivo V21e 5G tasarımı ve özellikleri.

Vivo V21e 5G

Vivo V21e 5G 7 nm’lik bir yonga olan Dimensity 700 kullanacak. Depolama kısmında ise 128 GB  dahili depolama bulunuyor. Ayrıca 8 GB RAM’e sahip olduğunu da belirtelim. Kamera kısmında ise ikili kamera kurulumu bizleri karşılıyor.. Bunlar, 64 MP ana kamera ve 8 MP ultra geniş açılı kamera olarak sıralanmış durumda. Ön kamerada ise, serinin 4G destekli modelinde kullanılan 44 MP kamera yerine 32 MP değerinde bir lens ekleniyor.

Vivo V21e 5G modelinin fiyatı hakkında net bir açıklama bulunmuyor. Fakat 240-380 dolar arası bir fiyat etiketine sahip olması bekleniyor.

İlgili Haberler:

>> Akıllı Telefon Satış Oranları Ortaya Çıktı: Samsung ve Apple Durdurulamıyor