Vivo V29 80W Hızlı Şarj İle En İyisi Olacak!

Vivo V29

Vivo V29 5G modeli, hızlı şarj ve güçlü işlemcisi ile ortaya çıktı. Ayın zamanda rekabetçi bir fiyat etiketi ile sunulması bekleniyor. İşte tüm detaylar.

Vivo’nun yeni akıllı telefonu Vivo V29, heyecanla beklenen FCC onayıyla resmen ortaya çıktı. Daha önce SIRIM ve NBTC veritabanlarında keşfedilen cihaz, FCC belgeleriyle temel özelliklerini kullanıcılarla paylaştı. Vivo V29 5G, V2250 model numarasıyla listeletildi ve cihazın Bluetooth, NFC ve 5G ile LTE ağlarına sahip olacağı doğrulandı.

FCC listesinde yer alan bilgilere göre, Vivo V­29’nun şarj birimi, V8073L0A0 model numarasıyla tanımlandı ve 80W hızlı şarj desteğiyle 4.505 mAh kapasiteli bir pil ile güçlendirildi. Bu özellikler, Vivo’nun V2­9 modelinin güçlü bir batarya performansı sunacağının bir işareti olarak değerlendiriliyor.

Vivo V29 80W Hızlı Şarj İle En İyisi Olacak!

Öte yandan, daha önceki raporlarda da belirtildiği gibi Vivo V29’nun 6,7 inçlik uzun bir OLED ekranla geleceği tahmin ediliyor. Bu ekran, Full HD+ çözünürlük sunarken, 120 Hz yüksek yenileme hızıyla akıcı bir kullanıcı deneyimi sağlayacak. Cihazın donanım tarafında ise Qualcomm Snapdragon 778G+ işlemciyle güçlendirilmesi ve 12 GB’a kadar RAM ile 256 GB dahili depolama alanına sahip olması bekleniyor.

Vivo V29

Vivo V29’nun kamera yeteneklerine baktığımızda, OIS (Optik Görüntü Sabitleme) destekli 64 megapiksel birincil arka kameraya sahip olduğunu görüyoruz. Bu özellik, net ve kaliteli fotoğraf ve video çekimleri için kullanıcılara avantaj sağlayacak. Diğer taraftan, Vivo V2­9’nun kutudan çıktığı haliyle Android 13 işletim sistemi tabanlı Funtouch OS 13 ile kullanıcılara geleceği belirtiliyor. Bu da, Vivo’nun son teknoloji yazılım özelliklerini kullanıcılarına sunacağı anlamına geliyor.

Vivo V29

Vivo V29 hakkında şu an için eldeki bilgiler bunlarla sınırlı olsa da, cihazın diğer detayları ve çıkış tarihi hakkında daha fazla bilgiye ulaştığımızda sizlere aktarmaya devam edeceğiz. Teknoloji meraklıları, Vivo V­29’un Türkiye’deki satış durumu ve fiyatı gibi konuları da yakından takip edebilecekler. Vivo’nun yenilikçi ve güçlü özelliklere sahip akıllı telefonu Vivo V2­9, piyasaya sürüldüğünde büyük ilgi göreceğe benziyor.

İlgili Haberler

>> Twitter, Login Olmayanlara Kapıları Kapatıyor! ChatGPT’ye Karşı Bir Önlem mi?