Vivo X Flip Gümbür Gümbür Geliyor!

Vivo X Flip

Vivo X Flip modeli Samsung Galaxy Z Flip serisine meydan okuyacak. İşte yakında tanıtılacak yeni model hakkında ortaya çıkan tüm ayrıntılar.

Samsung’un Galaxy Z Flip serisinin, özellikle kullanılabilirlik tarafında Galaxy Z Fold serisine göre daha sevilen bir seri olduğunu söyleyebiliriz. Hal böyle olunca teknoloji devleri Z Flip serisine benzer modeller üretmeye başladı. Geçtiğimiz aylarda Oppo tarafından da benzer tasarım anlayışına sahip bir akıllı telefon görmüştük. İddialara göre önümüzdeki haftalarda gerçekleşmesi beklene lansmanda Vivo markasından da benzer bir model göreceğiz.

Vivo X Flip ismine sahip olacak model, tasarım olarak Z Flip serisini andıran bir anlayışa sahip. Yani söz konusu modelin tasarım olarak asıl amacının, normal akıllı telefon formuna sahip olan bir telefonu, daha küçük ve taşınabilir bir hale getirmeyi amaçlıyor. Bazı tasarım ayrıntıları ve teknik özellikleri ortaya çıkan Vivo X Flip modeli, hem tasarım hem de teknik özellik olarak Galaxy Z Flip serisine meydan okuyacak.

Vivo X Flip Gümbür Gümbür Geliyor!

Vivo X Fold serisinin ilgi gören modeller arasında yer aldığını biliyoruz. X Flip serisi de Samsung’un Galaxy Z Flip 4 modeline rakip olarak karşımıza çıkacak. Diğer markalarda ise Oppo’nun Find N2 Flip modeline rakip olacağını söyleyebiliriz. Google Play sertifikasyon web sitesinden geçen modelin artık çoğu teknik özelliğinin ortaya çıktığını söyleyebiliriz. GeekBench çevrimiçi veri tabanında 12 GB’lık RAM desteği ile gelen modelin Qualcomm imzası taşıyan Snapdragon 8+ Gen 1 yonga setine sahip olduğunu da görüyoruz.

Vivo X Flip

3C sertifikasyon kuruluşundan geçtiğinde ise 44 wattlık hızlı şarj desteğine sahip olacağını da görmüştük. Ekran tarafına baktığımızda ise 6.8 inçlik Full HD+ çözünürlüğüne sahip bir ekran ile gelecek olan modelin 120 Hz  tazeleme oranına sahip olacağını söyleyebiliriz. Kamera tarafında ise 50 MP ana kamera ve 12 MP ultra geniş açılı kamera yer alacak. 4.400 mAh pile sahip olacağını da belirtelim. Ülkemize geldiği takdirde katlanabilir akıllı telefonlara yeni alternatif olacaktır. Vivo X Flip modeli hakkında yeni gelişmelerden haberdar olabilmek için takipte kalın.

İlgili Haberler

>> Huawei Neden Tarih Verdi? Bakın Etkinlik İçin Hazırlık Yapılıyor?