Vivo X Fold Katlanır Telefon Dudak Uçuklatan Fiyat İle Geliyor!

Haftalık Akıllı Telefon Haberleri

Vivo X Fold hakkında yeni detaylar ortaya çıktı. İşte fiyatı da belli olan yeni model hakkında ortaya çıkan tüm ayrıntılar.

Son yıllarda farklı telefon formlarının karşımıza çıktığını söyleyebiliriz. Özellikle katlanabilir telefon piyasasında her yıl farklı modeller tanıtılıyor. Fakat katlanır akıllı telefon piyasasının başına Samsung’un olduğunu söyleyebiliriz. Her ne kadar Huawei, Mate X ve Mate Xs modelleri ile kullanıcıların karşısına çıksa da, söz konusu modellerin Samsung’un katlanabilir forma sahip akıllı telefonları kadar ilgi görmedi. Toplamda 6 model ile karşımıza çıkan Samsung, Galaxy Z Fold ve Z Flip serileri ile piyasaya yön vermeye devam ediyor.

Vivo X Fold Katlanır Telefon Dudak Uçuklatan Fiyat İle Geliyor!

Vivo X Fold

Katlanabilir akıllı telefon piyasasının son zamanlarda bir hayli çeşitlerini söyleyebiliriz geçtiğimiz günlerde Oppo’nun piyasaya sürdüğü katlanabilir telefonu ile birlikte söz konusu piyasada yalnızca Samsung’un piyasanın başında olmadığını söyleyebiliriz. Oppodan yeni telefon haberi geldikten aylar sonra ise Vivo’dan da katlanabilir telefon alanında bir atak gerçekleşti. Vivo X Fold ismi ile karşımıza çıkması beklenen yeni modelin bazı tasarım detayları ve teknik özellikleri gün yüzüne çıktı. Ayrıca yeni modelin fiyatının da belli olduğunu görmekteyiz.

Vivo X Fold

Geçtiğimiz günlerde yeni modelin zaten tasarım detayları ve teknik özelliklerine dair birçok detayı edinebilmiştik. Sonunda yeni modelin fiyatı hakkında da sızıntılar mevcut. İddialara göre yeni model farklı varyasyonlara bağlı olarak 1735 ile 1880 Euro arasında satışa sunulacak. Yeni modelin rakibi olarak gösterilen Samsung Galaxy Z Fold 3 modelinin fiyatlandırmasına baktığınızda ise Vivo modelinin daha pahalı olduğunu söyleyebiliriz. Samsung Galaxy Z Fold’a rakip olarak çıkacak bir modele göre bu kadar yüksek bir fiyattan satışa sunuluyor olması önemli bir dezavantaj. Ülkemizde satıldığı takdirde de piyasadaki en pahalı akıllı telefonlar arasında olabilir.

Önümüzdeki günlerde yeni model ne zaman piyasaya sürüleceği ve Türkiye’ye gelip gelmeyeceği belli olacaktır. Bununla beraber söz konusu modelin resmi fiyatı da vivo tarafından açıklanacaktır. Fakat kaynakların güvenilir olduğunu ve yeni modelin fiyatının iddia edilenler ile eşleşeceğini söyleyebiliriz. Yeni gelişmelerden haberdar olabilmek için takipte kalın.

İlgili Haberler:

>> Samsung Galaxy M53 5G Duyuruldu: 120 Hz Ekran Ve Daha Fazlası!

>> Honor 100W Kablosuz Şarj Teknolojisi Sayesinde Her Şey Daha Kolay Olacak!