Uygun Fiyatlı vivo Y21G Türkiye Yolcusu: İşte Detaylar!

Uygun Fiyatlı vivo

Uygun fiyatlı vivo modeli Y21G devasa bataryası ile piyasaya sürüldü. İşte Türkiye ihtimalli yeni model hakkında ortaya çıkan tüm ayrıntılar.

Vivo, yıllardır ülkemizde resmi olarak hizmet veren bir marka olarak karşımıza çıkıyor. Her segmentten akıllı telefonları ile bilinen vivo, genellikle uygun fiyatlı modelleri ile de tercih ediliyor. Ülkemizde halihazırda satışa sunulan giriş-orta segment akıllı telefonlara baktığınıza genellikle vivo modellerinin sıklıkla tercih edildiğini görmekteyiz. Yakında piyasaya sürülmesi beklenen giriş-orta segment yeni model vivo Y21, ilk olarak Hindistan’da piyasaya sürüldü. Yeni modelin önümüzdeki günlerde Türkiye geleceğine dair söylentiler mevcut. İşte yeni modelin sundukları.

Uygun Fiyatlı vivo Y21G Türkiye Yolcusu: İşte Detaylar!

Cihazın ilk olarak tasarım detaylarını incelediğimizde, ön panelde damla çentikli bir ekran tasarımı karşımıza çıkıyor. Bu panelin 720p çözünürlüğünde ve 6.5 inç boyutunda olduğunu belirtelim. Zaten giriş segment bir akıllı telefon olduğu için IPS LCD panel kullanıyor. Arka tarafına baktığımızda ise ikili kamera kurulumu karşımıza çıkıyor. 13 MP ana kamera 2 MP derinlik kamerası ile sunulan modelin giriş segment akıllı telefonlara göre avantajlı bir cihaz olacağını söyleyebiliriz. Ön panelinde bulunan kamera ise 8 MP çözünürlüğünde.

Uygun Fiyatlı vivo

İşlemci tarafına baktığımızda ise zaten uygun fiyatlı bir model olacağı için gündelik işleri kolaylıkla karşılayacak bir yonga setine sahip olduğunu söyleyebiliriz. MediaTek tarafından geliştirilen Helio G70 yongasında sahip olan model, bu işlemci 4 GB RAM ve 64 GB dahili depolama ile karşımıza çıkıyor. 64 GB‘lık dahili depolama alanı yetersiz bulanlar için ise, micro SD kart girişi de bulunacak. 2 farklı renk seçeneği ile piyasaya sürülen modelin ortalama 185 dolarlık bir fiyat etiketine sahip olduğunu belirtelim. Yeni modelin ne zaman Türkiye’ye geleceğine dair ortaya çıkan bir detay bulunmuyor. Fakat vivo, orta segment modellerini sıklıkla ülkemize getirdiği için, önümüzdeki aylarda ülkemize de giriş yapacaktır.

Uygun Fiyatlı vivo

Yeni modelin Türkiye fiyatı hakkında da ortaya çıkan bir detay bulunmuyor. Fakat vergiler ve bayi karlarını değerlendirdiğimizde, ortalama 5000-5500 TL’lik bir fiyat etiketine sahip olacağını tahmin ediyoruz. Önümüzdeki günlerde yeni model hakkında daha fazla detay ortaya çıkacaktır

İlgili Haberler:

>> 4000 TL Altı Alınabilecek Fiyat Performans Telefonları!

>> iPhone 14 Pro Max En İyi Kameralı Telefon Olacak: İşte Sızdırılanlar!