Vodafone Ödülleri Topladı


Vodafone Türkiye’nin abonelerine tüm yıl boyunca fırsatlar sunduğu ücretsiz akıllı telefon uygulaması Avantaj Cepte, iş dünyasının küresel ölçekteki en büyük ve en itibarlı ödüllerinden Stevie İş Ödülleri 2014’te müşteri sadakati dalında ödülleri topladı.  

Vodafone, müşteri memnuniyetinde çıtayı yükseltmeyi hedefleyen programlarıyla övgü almayı sürdürüyor. Bu yıl 11’inci kez dünyanın en başarılı kurumlarını ödüllendirmek amacıyla hayata geçirilen ve 13 Ağustos’ta kazananları açıklanan Stevie Uluslararası İş Ödülleri’nde Vodafone Avantaj Cepte mobil uygulaması bir altın ve bir gümüş ödülle taçlandı.

ttnet stevie ödül

Vodafone Avantaj Cepte, mobil sadakat platformlarındaki üstün başarısı ve yenilikçi yaklaşımıyla Lifestyle Uygulamaları kategorisinde büyük ödül olan Altın Stevie’ye layık bulunurken, Alışveriş Uygulamaları kategorisinde ise Gümüş Stevie ödülünü alarak bu yıl elde ettiği uluslararası başarılara iki ödül daha ekledi. 60’tan fazla ülkeden yaklaşık 3500 başvurunun yapıldığı 2014 Stevies Uluslararası İş Dünyası ödülleri, 10 Ekim’de Paris’teki Vendôme Oteli’nde yapılan galada sahiplerini bulacak.

 vodafone kampanya 2

Avantaj Cepte ile Vodafone’lulara yıl boyu süren fırsatlar

Vodafone Türkiye’nin Ketchup Loyalty Ajansı ve AMVG teknoloji ajansı ile birlikte geliştirdiği ve sadece Vodafone’lulara özel bir akıllı telefon uygulaması olan “Avantaj Cepte” sayesinde Vodafone’lular yılın belli bir döneminde değil, 365 gün boyunca kendilerine özel indirimlerden faydalanabiliyor. Ayrıca bu indirimlerden bulundukları konuma göre anında ve kolayca haberdar oluyor. Mağaza üye kartlarının da sanal olarak içinde taşınabildiği Avantaj Cepte, Apple App Store ve Google Play Store mobil uygulama mağazalarından akıllı telefonlara ücretsiz yüklenebiliyor. Vodafone’luların indirimlerden kolay faydalanabilmesi için; markaların sanal sadakat kartı uygulamaları, anlaşmalı markaların lokasyon bazlı tespit edilmesi ve bu markaların indirimlerinin tek platformda toplanması Avantaj Cepte ile mümkün oluyor.