Wednesday Netflix Platformunda Olmayacak Mı? İşte Kesin Açıklama

Wednesday Netflix platformunda

Wednesday Netflix platformunda yer almayacak iddiaları ortalığı fena halde karıştırdı. Peki bu gerçek mi?

Herkesin Büyük bir merakla beklediği Wednesday dizisi ile ilgili yeni bazı açıklamalar yapılıyor. Bu açıklamalara baktığımızda olumlu yönde gelişmelerin yaşandığını görüyoruz. 2022 yılında en çok izlenen 2. dizi olmayı başaran Wednesday kısa bir süre içerisinde bu başarıyı elde etmişti.

Dizideki ana karakter ucubeler okulunda son derece sıra dışı olaylar yaşıyor. Bu olaylar etrafında şekillenen ve bizlere Harry Potter gibi bir filmi hatırlatan dizi son dönemlerde ilginç iddialar ile karşı karşıya. Bu iddiaların merkezinde ise Amazon var.

Wednesday Netflix platformunda olacak

Metro Goldwyn Mayer yaklaşık olarak 8,5 milyar dolarlık bir anlaşma ile Amazon tarafından resmen satın alındı. Hatta bu satın alım işlemi Mart 2022 tarihinde tamamlanmıştı. Bununla birlikte şirket tamamen Amazon bünyesine geçti.

Wednesday Netflix platformunda

Yaşanan tüm bu gelişmeler ile birlikte herkes Wednesday dizisinin nasıl bir gelişme kaydedeceğini merak etti. Zira Wednesday dizisi aynı şirket tarafından üretilmişti. Netflix ise dizinin bütün haklarını satın aldı. Konuyla ilgili ortaya çıkan ayrıntılara baktığımızda dizinin tamamen Amazon platformunda yayınlanma ihtimali bile belirdi.

Netflix konuyla ilgili açıklama yaptı

Netflix tarafından konuyla ilgili son derece önemli bazı açıklamalar yapıldı. Bu açıklamalara baktığımızda Netflix sözcüsünün mevcut hak anlaşmalarının etkilenmeyeceğini belirttiğini görüyoruz. Yani Çarşamba dizisi yine Netflix platformunda yayınlanacak.

Wednesday Netflix platformunda kalacak ve böylece herhangi bir değişiklik yapılmamış olacak. Aslına bakacak olursak herkes bu diziyi bir şekilde izlemek istiyor. Son derece fazla rağbet gören dizinin hangi platformda yayınlanacağının kesinleşmiş olması rahat bir nefes aldırdı. Peki siz bu dizi hakkında ne düşünüyorsunuz?

İlgili Haberler:

>> Netflix’ten İstanbul’da Özel Bir Gece. İşte Yeni Yerli Dizi ve Filmler!

>> Netflix Şifresini Paylaşmak Suç Sayılabilir: Yasaları Çiğniyor Olabilirsiniz