WhatsApp Çoklu Cihaz Desteği Ufukta Göründü!

whatsapp sessize al
Google News Abone Ol

WhatsApp çoklu cihaz desteği uzun zamandır beklenen bir özellik. Ve yazılım uzmanları bu yeni özelliğin izlerini WhatsApp’ın yeni beta sürümünde buldular. 

WhatsApp hakkında sevilecek çok şey var. Tabii ki kullanıcıların canını sıkan ve düzenlenmesini beklediği şeyler de var. Fakat WhatsApp’dan iyi bir mesajlaşma yazılımı çıkana kadar lider o. Neyse ki, uygulama sürekli gelişimden geçiyor, böylece belirli bir özellik eksikse veya istediğiniz gibi çalışmıyorsa, hızlı bir şekilde düzenlenmesi için güncellemeler geliyor. 

Ancak, değişiklikleri kullanmanız için uygulamada görünmeden önce, arka tarafta kod üzerinde çalışılmakta olan ipuçları var. Hali hazırda yeni beta sürümünde WhatsApp Çoklu Cİhaz desteği ardışık düzende olduğunu gösteren ipuçları bulunmuş durumda. Uygulamanın beta sürümünün kodundaki bu değişiklik özelliğin tamamlanmaya yaklaştığını gösteriyor.

Şu anda, WhatsApp’ın telefon numaranıza bağlı olması nedeniyle, WhatsApp Çoklu Cihaz özelliğini kullanmanız mümkün değil. Uygulamayı aynı anda yalnızca bir cihazda kullanabiliyorsunuz. WhatsApp Çoklu Cihaz

WhatsApp’ı çoklu cihaz desteği , birçok insanın en başından bu yana mevcut olması gerektiğine inandığı bir şey. Ve şimdi nihayet yolda olduğu görülüyor. WABetaInfo, WhatsApp’ın en son beta sürümüne bir göz attı ve Ayarlar içinde “Bağlı cihazlar” ve çoklu cihazları yönetmek için bir arayüz referansları buldu.

Özellik şu anda geliştirme aşamasında ve tam olarak nasıl çalışacağı açıkça görülmemekte. Ancak aynı WhatsApp hesabını en fazla dört cihazda kullanmanın mümkün olduğu görülüyor. Bu, bir telefon, tablet, masaüstü bilgisayar ve bir dizüstü bilgisayar arasında hareket eden insanlar için harika bir haber. Çünkü çok daha sorunsuz bir deneyim anlamına geliyor.

WhatsApp Çoklu Cihaz Desteğinin Ne Zaman Geleceği Belli Değil!

WhatsApp’ın beta sürümünde gizlenmiş Bağlantılı Cihazlar bölümleri henüz düzgün çalışmıyor. Ancak ufukta ne olduğunu gösteriyor. Uygulama içinden aynı hesabı kullanabilen yeni bir cihaz eklemek mümkün olacak. Ve bu arayüz üzerinden hangi cihazlara giriş yaptığınızı izleyebilecek ve yönetebileceksiniz.

Şu anda, özelliğin herkese açık hale getirileceği zamanla ilgili bir açıklama yok. Ama kod içerisine eklenenleri görünce geliştiricilerin sona yakın olduğu ve yakın zaman içerisinde bu özelliği kullanabileceğimiz anlamına geliyor.

İlgili Haberler

>> WhatsApp Mesajlarına Ulaşmak Mümkün: Alman Polisi Bunu Yıllardır Yapıyormuş!


CEVAP VER