YouTuber Ruhi Çenet Gözaltına Alındı mı? Detaylar Haberimizde…

YouTuber Ruhi Çenet Gözaltına Alındı mı? Detaylar Haberimizde…


YouTuber Ruhi Çenet Türkiye’nin sayılı Youtuber’ları arasında yer alıyor. Video platformu üzerinde 4.79 milyon abonesi bulunan YouTuber’ın hazırladığı videolar her kesimden insana hitap ediyor. 

Mynet tarafından yapılan habere göre YouTuber Ruhi Çenet gözaltına alındı ve ifadesinin ardından serbest bırakıldı. Çenet’in son yayınladığı videoda suçu ve suçluyu övmek iddiasıyla gözaltına alındığı söyleniyor.

Bu haberler ortaya çıkmadan önce Çenet dün yayınladığı videosunu yayından kaldırmış ve yanlış anlaşılmalara sebep olduğu gerekçesi ile kaldırdığını beyan etmişti. Bu açıklamayı sosyal medya hesabından yapan Çenet’in açıklamasının altına birçok olumsuz yorum yapıldı. Ardından sosyal medya platformlarında YouTuber Ruhi Çenet gözaltına mı alındı soruları sorulmaya başlandı. gerçek sabah saatleri ile ortaya çıktı. Çenet videosunu her ne kadar sosyal medya platformundan kaldırsa da hakkında bulunulan şikayet gereği göz altına alınarak ifadesine başvuruldu. YouTuber Ruhi Çenet

YouTuber Ruhi Çenet ‘in Kaldırılan Videosunun İçeriği neydi? 

Çenet’in son videosunun konusu Adana Hürriyet Mahallesi‘ydi. Buraya giderek çekim yapan Çenet araba içerisinde mahalleyi geziyor ve mahalle hakkında bilgiler veriyordu. Youtube kullanıcıları tarafından fazlasıyla ilgi çeken video trendlerde üst sıralara oturmuş ve fazlasıyla kişi tarafından beğenilmişti.

Ancak Çenet’in Hürriyet Mahallesi videosu, suçu ve suçluyu övme iddiaları ile karşı karşıya kaldı ve gelen haberlere göre Çenet bu iddia nedeniyle göz altına alındı. Ünlü YouTuber’ı ifadesini almak üzere gözaltına alan polisler ifadenin ardından Çenet’i serbest bıraktılar.

Ruhi Çenet konu hakkında henüz açıklamada bulunmazken özellikle sosyal medyada Çenet’ten açıklama beklentisi artmış durumda. Çünkü Çenet’i takip eden kullanıcılar onun yaşadığı şeyleri görmek istiyor ve bu yaşadığı olumsuz durum hakkında da meraklanıyor ve bilgilendirilmek istiyor.

Eğer halka mal olmuş bir kişiyseniz ve olumlu veya olumsuz bir olay yaşamışsanız insanlar sizin hakkında bilgilendirilmek isterler. Bu konuda Çenet’in sağ duyulu davranacağı ve konu hakkında özellikle takipçilerini bilgilendireceği görüşündeyim. Bakalım Youtuber Ruhi Çenet konu hakkında ne zaman açıklama yapacak. Hep beraber bekleyip göreceğiz.

İlgili Haberler

>> YouTube Bir Gününü Anlat Etkinliği Başlıyor: Bir Gün Boyunca Ne Yapıyorsunuz?

>> Youtube Telefon Listesi Güncellendi! 5 Telefon Daha Listeye Eklendi, Tüm Detaylar haberimizde


CEVAP VER