WhatsApp Hesabınıza İki Telefon Bağlamak Münkün Olacak!

WhatsApp

Yakında yayınlanacak olan güncelleme sayesinde WhatsApp hesabınıza iki telefon bağlamak mümkün hale gelecek. İşte detaylar.

WhatsApp’ın son zamanlarda yeni güncellemeler ile karşımıza çıktığını biliyoruz. Söz konusu güncellemeler, özellikle gizlilik ve güvenlik konusunda gelmeye devam ediyor. Geçtiğimiz yıllarda kişisel verilerin işlenmesi konusunda kullanıcılar tarafından ciddi tepkilere maruz kalan Wha­tsApp, hem gizlilik hem de güvenlik tarafında yeni özellikler ile karşımıza çıkmaya devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde iOS ve Android Beta kullanıcıları tarafından test edilen son görülme ve çevrimiçi bildirimini kişiye özel olarak gizleme özelliğinin denendiğini biliyoruz. Bu özellik henüz gelmese de önümüzdeki dönemlerde yayınlanması beklenen güncelleme ile gelecek yeni özellikler hakkında bazı ayrıntılar belli oldu.

Bununla beraber yakında WhatsApp’ın yayınlayacağı düşünülen özellik hakkında bazı ayrıntılar ortaya çıktı. İddialara göre iki ayrı cihazı tek Wha­tsApp hesabına bağlamak mümkün hale gelecek. Ayrıca söz konusu özelliğin, hem Android hem iOS kullanıcıları için kullanılabilir hale gelmesi bekleniyor. İşte yakında yayınlanması beklenen yeni WhatsApp özelliği hakkında ortaya çıkan tüm ayrıntılar.

WhatsApp Hesabınıza İki Telefon Bağlamak Münkün Olacak!

WhatsApp

WhatsApp uygulamasının Beta kollarında ortaya çıkan özelliğin, ne zaman kararlı sürümü ile karşımıza çıkacağı henüz bilinmiyor. Örneğin ikinci akıllı telefonunuzu yeni satın aldınız. Söz konusu WhatsA­pp güncellemesi geldiği takdirde, kolayca ikinci cihazınızı aynı W­hatsApp hesabına bağlayabileceksiniz. Tabii ki Wha­tsApp mesajlarınızın aktarılması için belirli bir süre gerekecektir. Bir süre sonra aktarım işlemi tamamlandığında, iki cihazınızda da aynı WhatsA­pp mesajları aktif hale gelecek. Daha sonrasında ise iki cihazda da aynı mesajları atabileceksiniz.

Telegram uygulamasında zaten söz konusu özellik uzun süredir vardı. WhatsApp’ın da farklı cihazlar için böyle bir adım atması her ne kadar geç kalınmış gibi görünse de, kullanıcıları mutlu eden bir haber olduğunu söyleyebiliriz. Önümüzdeki günlerde yeni güncellemenin ne zaman geleceğine dair daha fazla detay ortaya çıkacaktır. Whats­App tarafından yayınlanacak olan güncelleme hakkında yeni gelişmelerden haberdar olabilmek için takipte kalın.

İlgili Haberler

>> Volkswagen Elektrikli Otomobil Fiyatlarında Düşüş Sağlayabilir 

>> Android 13 Güncellemesi Alacak Samsung Telefon ve Tablet Modelleri