Xiaomi Elektrikli Scooter 4 Pro Türkiye Yolcusu!

Xiaomi Elektrikli Scooter

Xiaomi Elektrikli Scooter 4 Pro yakında piyasaya sürülecek. İşte Türkiye’de de satışa sunulması beklenen yeni model hakkında tüm ayrıntılar.

Son yıllarda elektrikli scooter modellerine olan ilginin bir hayli arttığını söyleyebiliriz. Özellikle Martı, Binbin gibi scooter kiralama şirketlerinin artmasıyla scooter satışlarının da arttığını söyleyebiliriz. Xiaomi ise bu sektörde adından sıkça söz ettiren bir marka olarak karşımıza çıkıyor. Xiaomi’nin her fiyat segmentine özel model scooter modelleri ile piyasada olduğunu söyleyelim. Xiaomi Elektrikli Scooter 4 Pro modeli hakkında uzun süredir söylentiler mevcuttu. Sonunda bazı sertifikasyon sitelerinde ortaya çıkan modelin çoğu teknik özelliğinin ortaya çıktığını ekleyelim. İşte Türkiye’ye de gelmesi beklenen yeniş model hakkında ortaya çıkan tüm ayrıntılar.

Xiaomi Elektrikli Scooter 4 Pro Türkiye Yolcusu!

Xiaomi Elektrikli Scooter 4 Pro Avrupa Uygunluk Beyanı sertifikası ile görüldü. Avrupa uygunluk sertifikası aldığı için, Türkiye’ye de geleceğine kesin gözüyle bakılıyor. Uygunluj beyanında İngilizce, İspanyolca, İtalyanca, Almanca, Lehçe ve Fransızca dillerinin olduğunu da belirtelim. Tabii ki Türkiye2nin bu listede olmaması, Türkiye’de satılmayacağı anlamına gelmiyor. Bu yüzden önümüzdeki aylarda Xiaomi Ele­ktrikli Scooter 4 Pro modelinin Türkiye’ye gelip gelmeyeceğinin kesinleşebileceğini söyleyebiliriz.

Xiaomi Elektrikli Scooter

Xiaomi’nin elektrikli scooter modeli Ninebot Tech tarafından geliştiriliyor. Belgeyi incelediğimizde söz konusu scooter modelinin üç çeşit ile geldiğini görmekteyiz. DDHBC20NEB, DDHBC21NEB ve DDHBC23NEB model numaralarına sahip olan serinin, modelleri arasındaki fark henüz bilinmiyor. Fakat bu modellerin, farklı fiyat segmentine ait olduğunu tahmin ediyoruz. Xiaomi’nin elektrikli scooter konusunda tercih edilen markalar arasında yer aldığını belirtelim. Fakat söz konusu modelin, üst segment bir model olarak mı sunulacağı yoksa uygun fiyata mı sahip olacağı henüz belli değil.

Türkiye’de elektrikli scooter modellerine olan ilgi fazla. Bu yüzden Xiaomi Elektrikli Scooter 4 Pro modelinin Türkiye’ye giriş yaptığı takdirde, ilgi gören scooterlar arasında yer alması bekleniyor. Önümüzdeki günlerde söz konusu elektrikli scooter hakkında daha fazla detay ortaya çıkacaktır. Yeni gelişmelerden haberdar olabilmek için takipte kalın.