Xiaomi Katlanır Telefon Z Flip’e Rakip Olacak!

Samsung Galaxy Z Flip 6

Xiaomi katlanır telefon modeli Samsung’un Galaxy Z Flip modeline benzer bir tasarım anlayışı ile gelecek. İşte ortaya çıkan tüm ayrıntılar.

. .

Samsung’un Galaxy Z Flip 4 veya Motorla Razr 40 modeline benzer bir tasarım anlayışına gelecek olan Xiaomi modeli, yakında piyasaya sürülebilir. Yeni model hakkında henüz ortaya çıkan net bir detay bulunmuyor. Fakat Z Flip serisine olduğu gibi kapağın arka tarafına ikinci bir ekranın olması bekleniyor. Aynı zamanda ekran çözünürlüğü, işlemci ve kamera tarafında Xiaomi’nin en üst teknolojisini kullanacak. Örneğin kamera tarafında Leica imzalı lens kullanması bekleniyor. İşlemcide ise Qualcomm imzası taşıyan Snapdragon’un amiral gemisi yonga setini kullanması bekleniyor. İşte yeni model hakkında ortaya çıkan tüm ayrıntılar.

Xiaomi Katlanır Telefon Z Flip’e Rakip Olacak!

Xiaomi katlanır telefon geliyor. Çin sosyal medya platformu Weibo’da ünlü sızıntıcı Xiaomi, Samsung Galaxy Z Flip 4 ve Motorola Razr 40 Ultra ile rekabet edebilecek katlanabilir bir akıllı telefon hazırlıyor. Oppo, Huawei ve vivo’nun en yeni amiral gemisi katlanır telefonlarını piyasaya sürdükleri göz önüne alındığında, bu pek de sürpriz olmamalı. Çünkü artık her markanın, kapalı katlanabilir akıllı telefonları üretmeye başladığını görüyoruz. Zaten pazar payı tarafına baktığımızda ise Z Fold serisine kıyasla Z Flip serisi benzeri tasarım anlayışına sahip olan modellerin daha çok ilgi gördüğünü görüyoruz.

Xiaomi Katlanır Telefon

Xiaomi katlanır telefon yolda. Xiaomi rekabetçi kalmak istiyor ve şimdiden çok şık ve güzel görünümlü ince katlanabilir bir akıllı telefon olan Mix Fold 2‘yi piyasaya sürmüştü. Mix Fold 2 modelinde ilgi gördüğü için, yakında tanıtılacak olan kapaklı katlanır telefonu ile de ilgi göreceğini öngörüyoruz. Bu nedenle kapaklı bir telefon Xiaomi için uzak tarih değil. Digital Chat Station’a göre telefon, piyasadaki en ince katlanabilir cihazlardan biri olan mevcut Mix Fold 2‘nin ayak izlerini takip edecek ve şaşırtıcı derecede ince ve hafif olacak.

Yeni telefonun Xiaomi Mix Flip ismine sahip olması bekleniyor. Fakat henüz fiyatı ve hangi ülkelerde satışa sunulacağına dair ortaya çıkan net bir detay bulunmuyor. Önümüzdeki günlerde yeni model hakkında daha fazla detay ortaya çıkacaktır. Yeni gelişmelerden haberdar olabilmek için takipte kalın.

İlgili Haberler

>> Nothing Phone 2 Ortaya Çıktı: Benzersiz Tasarım!

. . . . .