Xiaomi N7 Z Flip Serisine Meydan Okuyacak!

Xiaomi N7

Xiaomi N7 katlanabilir akıllı telefonu Galaxy Z Flip modeline benzer bir tasarım ile ortaya çıktı. İşte yeni model hakkında tüm sızıntılar.

Xiaomi N7, katlanabilir akıllı telefon modelinin tasarım ayrıntıları ve bazı teknik özellikleri ortaya çıktı. Genel olarak baktığımızda Samsung’un Galaxy Z Flip serisine benzer bir tasarım anlayışına hakim olduğunu görmekteyiz. Ayrıca söz konusu seri gibi Xiaomi N7 modelinde de arka tarafında ekran yer alıyor. Şimdilik tasarım ayrıntıları ortaya çıksa da fiyatı ev tanıtılacağı tarih hakkında henüz ortaya çıkan bir detay bulunmuyor. Xiaomi’nin Türkiye’deki faaliyetleri ve ürün yelpazesi bir hayli geniş olduğu için yakında tanıtılması beklenen Xiaomi N7 modeli Türkiye’ye de gelebilir. İşte ortaya çıkan tüm ayrıntılar.

Xiaomi N7 Z Flip Serisine Meydan Okuyacak!

Söylentiler, şirketin yaklaşmakta olan serisinin bir parçası olacak, kısaca ‘N7’ olarak bilinen yeni bir Xiaomi cihazı hakkında ortaya çıktı. Yakın tarihli bir rapor, bu yıl Çin’de piyasaya sürülecek olan Xiaomi 14 ve Xiaomi 14 Pro akıllı telefonların model numaralarını ortaya koydu. Ek olarak, sızıntıcı Digital Chat Station tarafından yapılan bir Weibo gönderisi, tamamen yeni bir modelin varlığına işaret etti. Xiaomi Dial konsept kredileri:
TS Designer “N7”, Xiaomi’nin katlanır model pazarına girişi olacak mı? Xiaomi 14 ve 14 Pro‘nun Çin pazarı için model numaralarının sırasıyla 23127PN0CC ve 23116PN5BC olduğu söyleniyor.

Xiaomi N7

Küresel pazarda, bu cihazlar 23127PN0CG ve 23116PN5BG model numaralarıyla tanımlanır. İlginç bir şekilde, bu akıllı telefonlara, sırasıyla Xiaomi 14 ve 14 Pro‘yu temsil eden “N3” ve “N2” kısaltılmış model adları verildi. Bir sonraki Xiaomi 14 Ultra’nın model adı “N1” olmalıdır. Bu cihazların tümü, Kasım ayında piyasaya sürülmesi beklenen Snapdragon 8 Gen 3 yonga setinden güç alacak. Gizemli Xiaomi cihazı ‘N7’ Ancak bir muhbir tarafından paylaşılan ekran görüntüleri, kısaltılmış model adı ‘N7’ olan başka bir gizemli cihazı ortaya çıkardı.

İlgili bir haberde, tanınmış tahminci Ice Universe, Xiaomi 14 Ultra‘nın bu yıl Nisan ayında piyasaya sürülen selefi Xiaomi 13 Ultra’dan daha erken piyasaya sürülebileceğini iddia ediyor. Bu da Xiaomi 14 Ultra’nın 2024’ün ilk çeyreğinde piyasaya sürülebileceğini gösteriyor.

İlgili Haberler

>> Realme C53 Uygun Fiyatıyla Tanıtıldı!