Xiaomi Telefonlarda Büyük İndirim Yapıldı İşte O İndirim Listesi

Xiaomi telefonlarda büyük indirim
Google News Abone Ol

Herkesin genellikle fiyatları ile tanıdığı Xiaomi telefonlarda büyük indirim yapıldı. Hadi gelin hangi ürünlerde indirim yapıldığına birlikte bakalım.

Akıllı telefonlarda öncelikler giderek değişmeye başladı. Bundan kısa bir süre önce, sadece tasarım daha fazla ön plandayken artık kameralar ve işlemci hızları da önemseniyor. Hata cep telefonlarındaki ekran yenileme hızı çok başka bir boyuta ulaşmayı başardı. Tasarım konusunda da iyi bir ilerleme sağlandı.

Bu sayede, hem kameralar daha özel bir boyut kazanırken aynı zamanda cihazın hızında gözle görülür büyük değişimler ortaya çıktı. Ancak Türkiye gibi akıllı telefon fiyatlarının son derece yüksek olduğu ülkelerde bunlar yeterli değil. Fiyatlar da büyük öneme sahip.

Xiaomi telefonlarda büyük indirim Türkiye’ye özel başladı

Çin merkezli teknoloji şirketi Xiaomi tarafından alınan bir karar ile birlikte, akıllı telefonlarda büyük indirime gidildi. İndirim sonrasında şirketin akıllı telefon fiyatları yine diğer ülkelere oranla yüksek olsa bile bir miktar cepleri rahatlatacak.

  • Redmi Note 8 Pro 64GB model 3399 TL yerine 3299 TL olacak.
  • Xiaomi redmi 9A 32 GB 2499 TL yerine 2399’ye satılacak.
  • Xiaomi Redmi 9 32 GB 2599 TL yerine 2499 TL olacak.
  • Xiaomi Redmi 9 64 GB modeli 2699 TL yerine 2599 TL olacak.
  • Redmi Note 8 128 GB cihazı 3049 TL fiyat etiketine kullanmayacak. Bunun yerine 2899 TL’den satışa sunulacak.

Xiaomi telefonlarda büyük indirim yapılmaya devam ediliyor. İndirimler Türkiye’nin tamamında geçerli olacak. Xiaomi’nin resmi web adresi üzerinden indirimli fiyatların tamamına ulaşabilirsiniz. Şirketin yaptığı indirim az da olsa kullanıcıları maddi yönden rahatlatacak.

Xiaomi telefonlarda büyük indirim

Özellikle son derece net kamera teknolojisi ile bütün dikkatleri üzerine çekmeyi başaran Xiaomi, telefonlarda büyük indirim ile birlikte bunu taçlandıracak. Ayrıca cihazlarında eskisine göre daha büyük hızlar kullanması onun tercih edilebilirliğini daha da artırıyor.

Sizce Akıllı telefonlarda yapılan bu indirimler yeterli mi? Düşüncelerinizi ve ne kadarlık fiyat düşüşleri yapmaları gerektiğini yorumlar bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz.

İlgili Haberler:

>> En İyi Android Telefon Hangisi? İşte Kasım Ayı En Güçlü Telefonlar

>> Xiaomi Mi 11 Özellikleri Ortaya Çıktı İşte Merak Edilen Detaylar


CEVAP VER