Yatırım Şirketlerinin Ethereum Hedefi Belli Oldu: Boğalar Çok Güçlü

Ethereum yukarı doğru

Yatırım şirketlerinin Ethereum hedefi ortaya çıktı. Yapılan yorumlara bakılırsa herkeste boğa beklentisi var. İşte konuyla alakalı merak edilen detaylar ve yeni Ethereum hedefi.

Altcoinler içerisinde önemli bir yere sahip olan Ethereum yeni hedefini belirlemeye devam ediyor. Bu hedeflerin kısa bir süre içerisinde yatırımcıları yeni bir yüksek noktaya taşıyacağı tahmin ediliyor. Hatırlayacağınız üzere kripto para devi son olarak 4300 dolar seviyelerine kadar yükselmişti. Şimdi ise yeniden bu hedefine ulaşmak üzere diyebiliriz.

Ethereum’un yakında 4.900 dolar dolar seviyelerine kadar ulaşacağı tahmin ediliyor. Tüm zamanların en yüksek seviyesini bile geçecek olan bu hedef ünlü kripto para analisti Tom Lee tarafından destekleniyor. Bu seviyelerin gelmesi pek uzun sürmeyebilir. Burada her şey boğaların ne kadar baskın olacağına bağlı.

Yatırım şirketlerinin Ethereum ilgisi devam ediyor

Büyük yatırım şirketleri genellikle henüz aşırı yükselmeyen ancak ciddi bir atılım yapma ihtimali olan varlıklara yöneliyor. Bunlardan bir tanesi de hiç şüphesiz Ethereum. Bu kripto para birimi gelecek yıllarda 4.900 dolar seviyelerine bile ulaşma ihtimaline sahip. Wall Street şirketleri bu kripto para birimine fazlasıyla güveniyor.

Yatırım şirketlerinin Ethereum hedefi

Bitcoin Nisan ayından bu yana ilk defa 60 bin dolar seviyelerini geçti. Böylece Ethereum için son derece uygun bir ortam oluştu. Bitcoin yatırımcıları burada karlarını aldıktan sonra Ethereum gibi altcoin projelerine yöneliyor. Böylece Eylül ayında başlayan hızlı yükseliş süreci bugünlerde 4 bin dolar düzeyine kadar çıktı.

Bitcoin’e en büyük alternatif hangisi oldu?

Kripto para analistleri Ethereum için Bitcoin’in en yakın rakibi yorumlarını yapıyor. Sadece birkaç hafta geride kalsa bile yine de kripto para devi ciddi bir yükseliş yakalayabilir. Burada asıl önemli olan boğa sezonunun devam edebilmesi.

Bitcoin ETF’sinin onaylanması ile birlikte boğa taraftarları ciddi ölçüde güçlendi. Büyüyen pazar payı ile birlikte kripto para talebi önemli ölçüde artış gösterebilir. Peki siz bu kripto devi hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorumlar bölümünden fikirlerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz.

İlgili Haberler:

>> Elektronik Seçim Sistemi Geliyor: Sosyal Medya Gündemine Bomba Gibi Düştü

>> Bu 3 Altcoin Düzeltme Riskiyle Karşı Karşıya: Analistler Yatırımcıları Uyardı