Bu 3 Altcoin Düzeltme Riskiyle Karşı Karşıya: Analistler Yatırımcıları Uyardı

Kripto paralara vergi

Kripto para analistleri bu 3 altcoin düzeltme riski ile karşı karşıya yorumlarını yaptı. Hadi gelin hem bu kripto paralara hem de diğer detaylara birlikte bakalım.

.

Dünyanın en büyük kripto para birimi olarak bilinen Bitcoin önemli bir yükseliş yakaladı. Şu sıralar 62 bin dolar düzeyine kadar gelen kripto para devi eski en yüksek rakamları kırmaya çalışıyor. Eğer bunu başarırsa muhtemelen gözünü çok daha yukarılara taşıyacak.

Her ne kadar kripto para devi Bitcoin ile ilgili bu tür yorumlar yapmak mümkün olsa bile altcoinler konusunda net olmak kolay değil. Bitcoin ciddi bir destek alarak yükselmeye devam ediyor. Ancak Ethereum başta olmak üzere diğer kripto para birimleri yeterince yükselmedi. DOT, ADA ve VET ilgili yapılan yorumlar biraz tadınızı kaçırabilir.

Bu 3 altcoin düzeltme için bekliyor

Kripto stratejisti Michaël van de Poppe ilk olarak DOT hakkında bazı uyarılarda bulundu. Bu kripto para biriminin beklenmeyen bir şekilde düzeltme yapma ihtimalinin olduğunu söyledi. Ona göre hedefe ulaşması için düzeltme şart. DOT ile ilgili beklentiler daha çok 100 dolar civarında. Bu hedefine ulaşması için bir miktar düzeltme yaşanması gerekiyor.

bu 3 altcoin düzeltme

Analistler tarafından en çok vurgulanan kripto paralardan bir diğeri ise ADA oldu. Bitcoin ile kıyaslandığında ADA yeterince yükselmedi. Analistlere göre bu kripto para biriminin ilk etapta 1,75 dolar seviyesine kadar gerileme ihtimali bulunuyor. Böyle bir durumda yatırım yapılabilir. Elbette bu kripto para birimi düzeltme yapmadan çok hızlı bir şekilde yükseliş yakalayabilir.

Kripto paralarda heyecanlı bekleyiş

Birçok analist kripto para birimlerinin iyi bir yükseliş yakalayacağını tahmin ediyor. SOL coin için düzeltme sonrasında yükselme beklentisi var. Bazı analistler bu kripto para biriminin 80 dolar düzeyine düşme ihtimali olduğunu söylüyor. Düzeltme sonrasında yeniden 215 dolar düzeyine kadar gelebilir.

Peki sizce kripto para birimleri kısa bir süre içerisinde yeniden yükseliş yakalayabilecek mi? Fikirlerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz.

İlgili Haberler:

>> Rusya Kripto Para Konusunda Olumlu Düşünüyor: Yatırımcıları Sevindirecek Gelişme

>> Kripto Para ve Altın Tahminleri Büyük Heyecan Yarattı: Ralli Beklentisi Var

. . . . .