Samsung Galaxy S22 serisi, ultra ince çerçeveleri ile görüldü!

Samsung Galaxy S22

Samsung Galaxy S22 serisi, çok ince çerçeve tasarımı ile gün yüzüne çıktı. İşte yakında tanıtılacak seri hakkında tüm detaylar.

Geçtiğimiz aylarda yeni Samsung Galaxy S22 hakkında bazı sızıntılar gerçekleşmişti. Bazı kaynaklara göre yeni modelin yonga seti ve bazı teknik detayları sızdırılmıştı. Bununla beraber yeni model hakkında birkaç detay daha ortaya çıktı. Yeni model hakkında edindiğimiz bilgiler, eski S serisi modellerini hatırlatacak cinsten. Bununla beraber şarj konusunda da kullanıcıları üzmeyecek bir yapıya sahip olacağı da ortaya çıktı. Aynı zamanda cihazın tasarım detaylarına ilişkin yeni sızıntılar da mevcut. Serinin yeni modeli, önceki modellere göre çok daha ince bir çerçeveye sahip olacak. İşte yakında tanıtılması beklenen yeni model hakkında ortaya çıkan tüm ayrıntılar.

Samsung Galaxy S22 serisi, ultra ince çerçeveleri ile görüldü!

Samsung Galaxy S22

Geçtiğimiz haftalarda Samsung Galaxy S22 serisinin tasarım detaylarına ilişkin sızıntılar ortaya çıkmıştı. Serinin önceki modellerin göre çok daha ince bir tasarım çizgisine sahip olacağı düşünülen modelin, yakında tanıtılması bekleniyor. Ortaya çıkan ilk görselleri incelediğimizde, çerçevelerin bir hayli ince olduğu görülüyor. Ayrıca cihazın çene bölgesi de çerçeveler ile aynı inceliğe sahip. Genellikle benzer cihazlarda ince çerçevelere rastlasak da çene bölgesinin, diğer çerçeveler kadar ince olduğuna pek rastlamıyorduk. Fakat S22 serisinde çene bölgesi de diğer çerçeveler kadar ince bir yapıya sahip olacak. Bu durum kullanımı etkileyecek mi, merak konusu.

Samsung Galaxy S22

Bununla beraber seriye ait diğer modeller hakkında da bazı detaylar da sızdırıldı. Galaxy S22 ve S22 Plus modellerinde 50 MP değerinde ana kamera bulunacak. Batarya tarafında ise, S22, 3.700 mAh, Plus, 4.600 mAh, S22 Ultra ise 5.000 mAh devasa batarya ile kullanıcıların karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Yeni modeller hakkında daha fazla ayrıntı ortaya çıkacaktır. Daha fazlası için takipte kalın.

Samsung Galaxy S22

Ayrıca Samsung Galaxy S22 Ultra modelinin kukla görsellerini incelediğimizde, Galaxy Note serisini andıran bir tasarıma sahip olduğunu görmekteyiz. Uzun süredir görmediğimiz Note serisi modeli, S22 Ultra ile birlikte karşımıza çıkacak gibi görünüyor. Önümüzdeki günlerde yeni modeller hakkında daha fazla ayrıntı ortaya çıkacaktır. Takipte kalın.

İlgili Haberler:

>> WhatsApp Yeni Güncelleme İle Büyük Bir Özellik Kazandı: Sonunda Geldi

>> Epic Games vs Google: Uygulama Mağazası Üzerinden Yeni Bir Savaş Başladı