Yeni Doom Duyuruldu: Mighty Doom! İşte Videosu Ve Çıkış Tarihi!

Yeni Doom oyunu Mighty Doom resmi olarak duyuruldu. Aslında bir süredir APK olarak bazı ülkelerde oynanabilir durumda olan bu mobil oyun, resmi duyuruyla birlikte son halini aldı ve yakında ücretsiz olarak resmi çıkışını gerçekleştirecek.

İşte karşınızda yeni Doom oyunu Mighty Doom. Akıllı mobil cihazlar için hazırlanan bu oyun, Alpha Dog Studios tarafından geliştirildi. Yayıncılığını yine Bethesda’nın üstlendiği yapım, Android ve iOS işletim sistemli telefonlarda 21 Mart itibarıyla resmi çıkışını gerçekleştirecek.

Eğer yeni Doom oyunu için ön kayıt yaptırmak isterseniz, buraya tıklayabilirsiniz.

“Peki bu oyunun konusu nedir?” diye soruyorsanız, cevaplayalım

Oyunda, mini Doom Slayer’ı kontrol ediyoruz. Aslında bu, bir oyuncak karakter ve yanında evcil tavşanı Daisy de var. Yaratıklar, bir anda oyuncak fabrikasına saldırı düzenliyor ve Daisy’yi kaçırıyor. Bunun üzerine mini Doom Slayer da harekete geçiyor.

Yeni Doom oyunu Mighty Doom, ateş ederek ilerlemeli bir aksiyon oyunu

Mini Slayer’ın gücünü açığa çıkarın ve bu şirin ama bir o kadar da vahşi olan üstten görünüşlü aksiyon dolu nişancıda binlerce iblisi katledin. Oyuncular, dalga dalga gelen iblis ordularını reflekslerini kullanıp vurarak ve onlardan kaçarak alt ederken kullanması birbirinden eğlenceli efsanevi silahlardan, gelişmiş teçhizatlardan ve güçlü yeteneklerden yararlanabilecek.

Oyuncular savaşırken yenilirlerse iblis ordularını alt edip onları yok edebilmek için seviye atlayabilecek, silah ve teçhizatlarını geliştirebilecek ve yeni yetenek kombinasyonlarını bulup yeniden canlanarak savaşmaya devam edebilecek.

Doom Eternal’ın koleksiyon oyuncaklarından esinlenerek hazırlanmış alternatif bir Doom evreni olan yeni “Doom Animasyon Evreni”ni deneyimleyin. Oyuncuları burada Cehennem’e ve iblis ordularına karşı verilecek şirin ama vahşet dolu, ebedi bir mücadele bekliyor.

Yeni Doom Duyuruldu: Mighty DOOM! İşte Videosu Ve Çıkış Tarihi!

Oyunu 21 Mart 2023’teki çıkışından 20 Nisan 2023’e kadar oynayan herkese aşağıdaki ücretsiz eşyaları ve özel silah görünümlerini içeren Mini Slayer Paketi verilecek:

– Baron of Hell Heavy Cannon Silah Görünümü
– Cacodemon Rocket Launcher Silah Görünümü
– 3 Ekipman Anahtarı
– 1 Silah Anahtarı
– 80 Crystal

Slayers Club Üyelerine Özel: Slayers Club üyeleri, Mighty DOOM çıktığında oyunda kullanabilecekleri özel ve kulübün temasını taşıyan bir Mini Slayer görünümü kazanacak. Oyuncuların eşyayı alabilmek için oyuna giriş yapmaları ve tek seferliğine Bethesda.net/Slayers Club hesaplarını bağlanmaları gerekiyor.

İlgili Haberler

>> YouTube Podcast İçin Çalışmalar Hızlandı! Yeni Özellikleri Kimler Kullanabiliyor?