Yeni La Casa de Papel Haberi Sizi Çok Şaşırtacak!

Google News Abone Ol

Dizinin yeni bölümünün ne zaman yayınlanacağı merak konusu olsa da yeni La Casa de Papel haberleri gelmeye devam ediyor. Bakın bu seferki haber neyle ilgili… 

Netflix, yeni La Casa de Papel için toplantılar yapıyor. Yakın zaman içerisinde La Casa de Papel’in yeni bir yapımını görebiliriz. Ünlü Netflix serisi, La Casa De Papel bu kez Kore halkını hedef alan bir uyarlama ile karşımıza çıkabilir.

İspanyol yapımı Netflix serisi dünyanın dört bir yanındaki insanların gönüllerini fethetti. La Casa de Papel’in ilk dört bölümü büyük eğlence yıldızları, aralarında korku yazarı Stephen King, IU, Suga ve bazı iKON üyelerinin bulunduğu kişiler tarafından tavsiye edildi.

Halktan bu kadar iyi bir resepsiyon aldıktan sonra, bazı Koreli şirketler La Casa De Papel’in bir versiyonunu yaratma konusundaki ilgilerini gösterdiler. BH Entertainment ve ZIUM’un Yeni La Casa de Papel yapımını gerçekleştirme olasılığını analiz etmek için Netflix ile temas halinde oldukları ortaya çıktı. yeni La Casa de Papel

BH Entertainment ve ZIUM’unpProfesör tarafından yönetilen ekibin öyküsünü televizyonda gösterilecek bir dizi, film veya drama yoluyla geliştirmeyi planlayıp planlamadıklarını bilmiyoruz. Ancak bu prodüksiyonun bir uyarlamasını görme olasılığımız bir hayli yüksek.

BH Entertainment ve ZIUM firmasının Netflix ile görüştükleri doğru olsa da, henüz bir şey kararlaştırılmadığından, yaptıkları toplantılar sadece proje hakkında temel konuları konuşulduğu söyleniyor.

BH Entertainment şirketi, Kim Go Eun ve Han Ji Min dahil olmak üzere Kore’de büyük yapımlardan sorumlu firmalardan biri. Her iki aktris de Netflix prodüksiyonlarına geçtiğimiz dönemde katılmıştı. Son zamanlarda onları sırasıyla Kral: Ebedi Monarch ve Bir Bahar Gecesi’nde gördük.

Yeni La Casa De Papel Ne Zaman Gelecek

Bu konu hakkında henüz Netflix tarafından yapılmış değil. Geçtiğimiz yıl 3. sezon Temmuz ayında çıkmıştı. Bu yıl 5. sezon Temmuz ayında çıkacak olsaydı şimdiden fragmanını görmüş olurduk. Muhtemelen Pandemi süreci 5. sezon çıkış tarihini etkiledi. Bu süreçte La Casa De Papel ‘in bir sonraki sezonunun 2021 yılının ilk aylarında çıkmasının muhtemel olduğunu söyleyebiliriz. Dizinin iptal edilmediğini ve yeni sezonun çıkacağını biliyoruz. Bu konuda gönlünüzü rahat tutabilirsiniz.

İlgili Haberler

>> Snowpiercer Hayranları Netflix’e Tepkili! Bakalım Netflix Ne Cevap Verecek?

>> Türkiye Netflix Abone Sayısı Ne Kadar?


1 YORUM

CEVAP VER