Yeni Motorola modeli, Capri kod adıyla FCC’de görüldü!

Motorola G30 Capri
Google News Abone Ol

Yakında tanıtılması beklenen Motorola Capri kod adına sahip modeli FCC sertifikasını aldı. İşte yeni model hakkında tüm detaylar.

Motorola’nın, Capri ve Capri Plus kod adına sahip iki modeli, ABD’nin Federal İletişim Komisyonu (FCC) sertifikasını aldı. FCC’de ortaya çıkan bilgilere göre Motorola Capri, XT-2127 model numarasına sahipken, Motorola Capri Plus modelinin ise XT-2127 model numarasına sahip olduğu görülüyor. Henüz ismi belli olmayan yeni Motorola serisinin, FCC’de görülmesi ile tanıtımının da yaklaştığı tahmin ediliyor. FCC’de görülenlere göre 4G desteği olan modelin, orta seviye cihazlara rakip olabileceği düşünülüyor. 

Motorlara Capri ve Capri Plus neler sunacak

Ortaya çıkan raporlara göre Motorola Capri modeli hakkında ilk ayrıntılar belli oldu. Motorola’nın Capri kod adlı telefonu Snapdragon 460 yonga setinden güç alacak. Aynı zamanda 720 x 1600 piksel HD+ çözünürlüğünde, damla çentikli bir ekrana sahip olacak. Bununla beraber 4 GB RAM ve 64 GB dahili depolamaya sahip olacağı da iddia edilenler arasında. Fakat yeni modelin, mikroSD kart yuvasına sahip olup olmayacağı ise henüz belli değil.

Cihazın tasarım görüntüleri henüz ortaya çıkmadı. Fakat edinilen bilgilere göre, damla çentiğe sahip Capri modeli, 8 MP değerinde ön kameraya sahip olacak. Bununla beraber arkasında ise dörtlü kamera kurulumunun tercih edileceği düşünülüyor. Bunalar; 48 MP ana kamera, 8 MP çözünürlüğünde ultra geniş açılı kamera, 2 MP makro lens ve 2 MP derinlik kamerası olması bekleniyor.

Motorola Capri

Serinin Capri Plus isimli modeli hakkında da bazı ayrıntılar ortaya çıkmış durumda. İddialara göre serinin Plus versiyonu 90 Hz tazeleme oranına sahip bir ekrana sahip olacak. Bununla beraber 13 MP değerinde ön kamera ile kutudan çıkacağı iddia ediliyor. İddialara göre Plus modeli de dörtlü kamera kurulumu ile karşımıza çıkacak. Bunlar; 64 MP değerinde ana kamera, 13 MP ultra geniş açılı lens, 2 MP makro ve 2 MP derinlik kamerası olacak. Plus modelinin hangi işlemciye sahip olacağı henüz belli değil. Fakat 4 GB / 6 GB RAM ve 64 GB / 128 GB dahili depolama seçenekleri ile gelmesi bekleniyor.

Yalnızca kod adlarını bildiğimiz, Motorola’nın Capri ve Capri Plus modellerinin, 2021 yılının ilk çeyreğinde tanıtılması bekleniyor.

İlgili Haberler

>> Moto G serisi Snapdragon 888 ile gelebilir

>> Uygun fiyatlı Motorola Moto E7 tanıtıldı!


CEVAP VER