Yeni Nesil Fiyat Karşılaştırma Sitesi Milyonlarca Ürün Fiyatını 2 Dakikada İşleyip Güncelliyor

Yeni nesil fiyat karşılaştırma sitesi arabunu.com, tüketicilerin her sorusuna tek platformdan çözüm sunuyor.

Serkan Koç ve Duhan İsmail Acar ve diğer kurucu ortakları ile birlikte kurduğu arabunu.com, site ziyaretçilerine ürünlerin farklı e-ticaret sitelerindeki fiyatlarını tek bir platformdan karşılaştırma fırsatı vererek aradıkları ürünlerin en ucuz fiyatını ve kendisine en uygun özelliklerini karşılaştırarak doğru kararı vermesini sağlıyor. Dönemsel kampanyalar hakkında da bilgiler sunan arabunu.com, yapay zeka destekli tavsiyelerle tüketicinin ihtiyaçlarına özel ürünlerin sunulmasına da imkan veriyor. On milyonlarca datayı 2 dakikada işleyip güncelleyen arabunu.com, 2025 yılı sonunda sektördeki ilk 3 platformdan biri olmayı hedefliyor.

İki yıl içinde Almanya ve İngiltere’ye açılacak

3 yıl içinde Türkiye’de ki en çok teklif, en detaylı özelliklerle ürün listeleyen bir karşılaştırma platformu olmayı hedeflediklerini söyleyen Serkan Koç, “İkinci yılın sonunda Avrupa’da Almanya ve İngiltere’ye açılacağız. Ayrıca Data analizi ve yapay zeka teknolojilerini kullanarak müşteriye aradığı sonuçlara en hızlı ulaşması sağlayacağız. Katma değerli servisler ve reklam alternatifleri ile listeleme yaptığımız platformlara satışlarını artırıcı alternatifler sunacağız” dedi.

Hedef internette satılan her şeyin fiyat karşılaştırmasını sağlamak

Serkan Koç fiyat karşılaştırma
Serkan Koç

Platformla ilgili bilgi de veren Koç, sözlerine şötle devam etti: “Arabunu.com; elektronik başta olmak üzere anne-bebek oyuncak, ev yaşam, ofis kırtasiye, süpermarket, moda, giyim, kozmetik ve kişisel bakım, bahçe-yapı market ve spor outdoor kategorileri ile hayata geçti. İki yıl içinde internetten alışverişi yapılan her şeyi karşılaştırmasını sağlayacağız. Superapp olmak için tüm sektörlere girmeyi hedefliyoruz. Türkiye’de en hızlı data işleyen sitelerin arasındayız. 10 milyonlarca datayı 2 dakika gibi kısa sürede işleyerek güncelliyoruz. Bu sayede kullanıcılarımıza gerçek zamana çok yakın sürelerde hizmet vermiş oluyoruz.”

İlgili Haberler

>> Göz Yansımalarının 3D Görüntüye Dönüşmesi: Maryland Üniversitesi Araştırmacılarından Yenilikçi Adım