Yeni Nesil Teknoloji Çözümleri AcademyTech ile Hayat Buluyor

Kurumsal Bilgi Teknolojileri Eğitimleri alanında gösterdiği başarısını danışmanlık alanına taşıyan AcademyTech, yeni nesil teknoloji çözümleri konusunda Türkiye’nin gelişimi için çalışmalarını sürdürüyor.

Türkiye’nin kurumsal BT eğitimi alanında lider markası AcademyTech, bu başarısını veri merkezi, ağ sistemleri ve yazılım geliştirme alanlarındaki danışmanlığına yansıtıyor. Dünya çapında gelişen teknolojinin bir parçası olarak iş ortakları ve müşterilerine en iyi çözümleri sunma vizyonuyla hareket eden AcademyTech, yeni yılda da en son eğilimlere uygun çözümleriyle öne çıkıyor.

Danışmanlık, eğitim ve BT çözümleriyle 2013 yılını %35 büyümeyle kapatan şirket, ekonomik dalgalanmalara rağmen yeni yılda da benzer bir büyüme oranı yakalamayı hedefliyor. Yeni yılda büyümeyi tetikleyecek danışmanlık hizmetleri konusunda bilgiler veren AcademyTech Kurucusu ve CEO’su Özcan Yıldız, yol alacakları konuları dört ana başlıkta topluyor:

–      Akıllı şebekeler (Smart Grid)

–      Dijital yönlendirme ve akıllı ev projeleri (Digital signage and smart home)

–      Video konferans sistemi ve altyapı çözümleri (Telepresence and video infrastructure)

–      Kurumsal iletişim merkezi (Contact center enterprise)zcanYildiz_01

Hem üretim hem de tüketimin dengelenmesini sağlayan akıllı şebeke teknolojileri ve bu teknolojilere uygun altyapı hizmetleri konusunda enerji sektörüne yöneldiklerini aktaran Özcan Yıldız, verdikleri danışmanlıkları şu şekilde özetliyor: “Her an karşımıza çıkan akıllı ekranlarla içerik yönetimini kolaylaştırarak akıllı ortamlar yaratılmasını sağlıyoruz. Türkiye’deki her dönem hareketli olan inşaat ve turizm sektörlerine ‘akıllı’ projeler yaratmaları konusunda danışmanlık veriyoruz. Video konferans sistemleri sayesinde sıkça toplantı yapmaya ihtiyaç duyan bankalar ve kamu kurumlarının çok yüksek oranlarda tasarruf sağlamalarının önünü açıyoruz. Bununla birlikte bankalar ve çağrı merkezleri için kurumsal iletişim merkezlerinin modern yapılara uygun olarak analitik veriler ile müşteri memnuniyetini artırması ve etkileşim sunması için uzmanlığımızı yansıtıyoruz.”