Tremors Dönebilir! Yeni Yeraltı Canavarı İster Misiniz? Kevin Bacon Konuştu

Yeraltı Canavarı, özellikle 90’lı yıllarda en sevilen gerilim aksiyon filmlerinden bir tanesiydi. Sonrasında pek çok devam filmi de geldi, ama hiçbiri ilki gibi olmadı. Peki yeni Yeraltı Canavarı filmi gelsin ister misiniz? Hem de İlk filmin yıldızı Kevin Bacon ile!

Kevin Bacon, 64 yaşında, şimdiye dek 70’ten fazla film çekmiş bir Hollywood yıldızı. “Geriye dönüp baktığında, hangi karakterini tekrar canlandırmak isterdin?” diye sorulduğunda, cevabı rahatlıkla Tremors’taki Valentine oluyor. Peki yeni Yeraltı Canavarı filmi ister misiniz? Kendi adıma şimdiden “Evet!” diyebilirim.

Ünlü oyuncu Kevin Bacon, çoğumuz için 1990 yapımı Tremors, yani Yeraltı Canavarı filmiyle bilinen bir aktör. Tabii bu filmin sonrasında da pek çok başarılı işe imza attı. Yine de bu, Tremors’u gölgeleyemiyor.

Tremors Dönebilir! Yeni Yeraltı Canavarı İster Misiniz? Kevin Bacon Konuştu

Geçtiğimiz günlerde Twitter’da, oyuncuyla bir mesaj paylaşıldı. Bir hayran, SHAZAM fragmanını gördükten sonra aklına direkt olarak Bacon’ın geldiğini ve yeni bir Tremors filmini görmek istediğini belirtti.

Bacon’ın cevabı ise kısa, ama gayet net oldu: “Aranmayı bekliyorum.”

Movieweb’teki bilgiler, Kevin Bacon’ın aslında yeni Yeraltı Canavarı filmi için zaten bekleyişte olduğunu gösteriyor

Esquire dergisi, 2021’de ünlü aktör ile bir röportaj gerçekleştirmiş ve bu röportaj esnasında sorulan sorulardan bir tanesi de, “Hangi rolünü tekrar canlandırmak istersin?” olmuş.

Aktör, bu soruya hızlı bir cevap vererek Tremors filmini işaret etmiş:

“Geriye dönüp tekrar canlandırmak istediğim tek film karakteri o. Genelde eskilere pek dönüp bakmam, ama şunu söyleyebilirim ki Tremors, çıktığından beri tekrar tekrar izlediğim tek filmim.”

Yeraltı Canavarı serisi yıllardır devam ediyor

Evet, en son 2020 yılında Yeraltı Canavarı 7: Çığırtkanlar Adası gelmişti. Filmin başrolünde Michael Gross yer alıyor, ki Gross’un ilk filmden bu yana seride rol aldığını belirtelim. Hani silahlarla içli dışı, sert bir ağabey vardı ya, evet o işte.

Son filmin fragmanını aşağıdaki video penceresi aracılığıyla izleyebilirsiniz.

Yeni detaylar oldukça sizlerle paylaşacağız.

İlgili Haberler

>> Dead Space Remake Hayal Kırıklığı Yarattı! İşte Sebebi