Yılmaz Erdoğan’lı Kin Filmi Netflix Platformunda: Fragman (Video)

Netflix

Yılmaz Erdoğan’lı Kin filmi Netflix üzerinden yayınlandı. Filmi birçok kişi merak ediyordu. Hadi gelin konuyla alakalı detaylara birlikte göz atalım.

Yılmaz Erdoğan’lı Kin filmi bir süredir izleyici ile buluşacağı günü bekliyordu. Başrollerinde Yılmaz Erdoğan’ın yer aldığı bu film Güney Kore’den alındı. Filmin en fazla beğenilen taraflarından birisi de hiç şüphesiz oyuncu kadrosu. Genel olarak bakıldığında sevilen oyuncuların yer aldığı görülüyor.

Dünyanın en büyük film ve dizi platformu olan Netflix bu defa önemli bir Türk filmine yer verdi. Yılmaz Erdoğan tarafından senaryosu yazılan ve yine başrollerinde kendisinin oynadığı bu fragmanı ile dikkatleri üzerinde topladı.

Yılmaz Erdoğan’lı Kin filmi büyük dikkat çekti

Film ve dizi endüstrisinde Yılmaz Erdoğan farklı bir yere sahip. Kendisi bugüne kadar onlarca projeye imza attı. Onun film ve dizileri birçok kişi tarafından beğenilerek izleniyor. Hem senaryosunu yazdığı hem de başrollerinde oynadığı bu film karışık bir ilgi topladı.

Bazıları filmin son derece başarılı olduğunu düşünürken kimileri ise Yılmaz Erdoğan hakkında olumsuz yorumlarda bulundu. Bu nedenle seyircinin tepkisinin çok karışık olduğunu söyleyebiliriz. Ancak senaryosu ve filmin genel hatları incelendiğinde izlenebilecek bir film olduğunu görüyoruz.

Kin filminin konusu bir cinayet ile başlıyor

Bir gece vakti evine taksiyle dönen başkomiser yolda Taksicinin saldırısına uğrar. Hiç beklemediği bir anda bu saldırıya uğrayan başkomiser ne yapacağını şaşırır. Taksiciyi öldürdükten sonra cinayetin failini yine kendisi aramaya başlar. İşte tüm olaylar tam olarak bu noktada başlar. Bir daha hiçbir şey eskisi gibi olmayacaktır.

Ahmet Mümtaz Taylan, Cem Yiğit Üzümoğlu, Rüzgar Aksoy ve Duygu Sarışın gibi isimlerin yer aldığı bu film aksiyon kategorisinde değerlendiriliyor. Güney Kore yapımı olan The Grudge bu filmin senaryosunu oluşturuyor. Yılmaz Erdoğan buradan esinlendi ve böyle bir karakter çıkardı. Başkomiser Harun karakteri Yılmaz Erdoğan tarafından canlandırılacak. Peki siz bu film hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorumlar bölümünden konu ile ilgili düşüncelerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz.

İlgili Haberler:

>> Cem Yılmaz 17 Bin Dolara NFT Satıyor: Sektör İyice Büyüyor

>> Tüketiciye Başka Ürün Gönderen Satıcılar Hapis Cezası Alacak: Salatalık Gönderenler Yandı