YouTube, bu özelliği yalnızca Premium abonelerine özel getirdi!

YouTube Premium

YouTube Premium kullanıcılarına özel güncelleme, Android ve iOS kullanıcıları için kullanılabilir hale geldi. İşte detaylar.

Bildiğiniz üzere geçtiğimiz yıllarda YouTube Premium sunuldu. Bu özellik ile birlikte YouTube’u reklamsız olarak kullanmak mümkün hale geliyor. Ayrıca müzik indirme, arka planda oynatma gibi özellikleri de kullanmak, Premium üyelik sayesinde mümkün. Aylık belirli bir ücret üzerinden abonelik üzerine hizmet sunan YouTube Premium, her gün farklı bir özellik ile kullanıcıların karşısına çıkmaya devam ediyor. Yakın zamanda yayınlanacak güncelleme sayesinde, yalnızca Premium kullanıcıları yeni YouTube özelliğine kavuştu. İşte Youtube Premium üyeliği olup iOS ve Android akıllı telefona sahip kullanıcıların yararlanabildiği o özellik ve ayrıntılar.

YouTube, bu özelliği yalnızca Premium abonelerine özel getirdi!

YouTube Premium

Android ve iOS’taki YouTube uygulaması yeni bir özelliğe kavuşuyor. Bu özellik sayesinde dinleme kontrolleri mümkün hale gelecek. İlk olarak Premium abonelere özel olarak yayınlanan güncelleme hakkında çoğu detay da ortaya çıktı. YouTube Premium aboneliği üzerinden kontrollere erişim menüsünün aktif edildiği görülüyor. Açılır bir pencere şeklinde karşımıza çıkan menü sayesinde, kolaylıkla kullanabileceğiniz işlevsel bir kontrol paneli açılıyor. Bu panel de YouTube’un karışık arayüzünü sadeleştirip, kolay kullanımı sağlıyor. Bu menü ile karşımıza çıkan tuşların ne kadar kolaylık sağlayacağını da inceleyelim.

YouTube Premium

Kullanıcıların kullanım kolaylığı sağlaması için geliştirilmiş paneli incelediğimizde, gayet sade bir arayüzün karşımıza çıktığını görmekteyiz. 10 saniyelik ileri/geri sarma özelliğinin bu panelde bulunduğu görüyoruz. Bunun yanı sıra oynat, duraklık önceki veya sonraki video olanağının da bu panelde sunulduğu görülüyor. Yeni özelliğin, YouTube Premium kullanıcılarına kolaylık sağlamak amacı ile piyasaya sürüldü.

YouTube Premium

Aynı zamanda, YouTube’u akıllı telefonlardan kullanımını kolaylaştırmak amacı ile, Premium olmayan kullanıcılara da sunulacak yeni özelliklerin olduğuna dair sızıntılar da mevcut. İlerleyen tarihlerde söz konusu özelliğin tüm abonelere özel gelip gelmeyeceğine dair herhangi bir sızıntı bulunmuyor. Önümüzdeki günlerde yeni Youtube Premium özelliği hakkında daha fazla detay ortaya çıkacaktır. Yeni gelişmelerden haberdar olabilmek için takipte kalın.

İlgili Haberler:

>> Xiaomi 12 Ultra, kamera özellikleri ile ortaya çıktı: Şimdi iPhone düşünsün!

>> iPhone 13 Ailesine Türkiye’de Zam Geldi! İşte Yeni Fiyatlar!