YouTube Premium Yıllık Üyelik Uygulaması Türkiye’de de Başladı! İşte Fiyat!

Fenerbahçe YouTube hesabı

YouTube, dünyanın en büyük video kütüphanesi ve her geçen gün yeni içeriklerle daha da güçlü hale geliyor. Platformda yalnızca videolar değil, aynı zamanda şarkılar da bulunuyor ve Premium üyelik alarak pek çok avantaja sahip olabiliyorsunuz.

Milyonlarca kullanıcı, YouTube Premium servisini aylık ücretler karşılığında kullanabiliyor. Peki her ay uğraşmak yerine, daha avantajlı fiyata, tek seferde ödeme yaparak 1 yıl boyunca kullanmaya ne dersiniz? YouTube, yıllık ödeme planını devreye aldı ve sistemin aktifleştirildiği ülkeler arasında Türkiye de var!

YouTube Premium yıllık üyelik uygulamasından faydalanmak istiyorsanız, öncelikle aşağıdaki ülkelerden birinde yaşamanız gerekiyor:

Amerika, Kanada, Brezilya, Meksika, Rusya ve Türkiye.

Eh, biz Türkçe yayın yapıyoruz ve tahmin edileceği üzere Türkiye’de yaşıyoruz. Siz takipçilerimizin büyük bir kısmı da öyle. Bu durumda, YouTube Premium yıllık üyelik sistemine geçiş yapabilirsiniz.

YouTube, bireysel kullanımda, aylık olarak sizden 16,99 TL ödeme talep ediyor. Eğer Aile ya da Öğrenci paketlerinden birini seçtiyseniz, daha avantajlı kullanımlar mümkün oluyor. Bilirsiniz, daha az paraya daha geniş hizmetler. Şimdi bunlara bir de yıllık ödeme planını ekleyelim.

YouTube Premium Yıllık Üyelik Uygulaması Türkiye'de de Başladı! İşte Fiyat!

YouTube Premium yıllık üyelik için 152,99 TL ödemeniz gerekiyor. Bu sayede 12 ay, yani 1 yıl boyunca YouTube servislerini reklamsız olarak kullanabilir, arka planda çalıştırma yapabilir ve favori içerikleri cihazlarınıza indirerek çevrimdışı olarak da kullanabilirsiniz. Yani yaklaşık 51 TL kârda oluyorsunuz.

Bu arada, YouTube Premium yıllık üyelik başlığının altında, “Tanıtım fiyatlandırması 23 Ocak 2022 tarihinde sona erer” ibaresi var. Eğer yıllık abonelik planınız varsa, acele etseniz iyi olur. Zira kısa süre sonra zam gelecek gibi.

Bu arada, yıllık abonelik tarafında, henüz aile paketi için bir düzenleme görünmüyor. Firma bu konuda bir düzenleme yapacak mı, henüz bilgi yok. Yeni detaylar oldukça sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.

İlgili Haberler:

>> Kediler, İnternet Bağlantısını Kesti. Bakın Nasıl Yaptılar?